Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy legyek túl ezen ?

Hogy legyek túl ezen ?

Figyelt kérdés
Kb fél éve kezdődött mikor is láttam a tvben Karsai Dánielről szóló riportot a betegségéről onnantól kezdve rettegek hogy ez engem is érinthet előtte a betegség létezéséről sem tudtam meg úgy kb nem is foglalkoztam túlzottan magammal példának említem hogy ha el vágtam az ujjam nem fertőtlenítettem le most meg ez az első ha történik bármi fertőtlenítő, se kezelő krém, stb. Azóta a bal kezem illetve lábomba van egy bizonyos érzés mintha gyengébbek lennének az izmaim az ujjaim sem úgy mozognak persze olvastam a neten a betegség tüneteit és hát persze hogy produkálok egy két tünetet (itt jött egy pánik is)és már annyira ki tölti a napjaimat ez az állandó önmegfigyelés kezdek bele bolondulni. Társult most épp hozzá egy derék fájás is ami persze úgyszintén a bal oldalamon érződik. Hogy legyek úrrá magamon hogy ne emésszen ez a sok hülyeség? 27/L
márc. 12. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
skill issue
márc. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez igazán hasznos válasz......
márc. 12. 15:34
 3/3 anonim ***** válasza:
A gondolatok elengedéséhez gyakorolj meditációt.
márc. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!