Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszánstól milyen...

Antidepresszánstól milyen mellékhatásaid voltak?

Figyelt kérdés

márc. 13. 07:42
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Volt elhizas, volt derealizacio/perszonalizacio 1 honapig, volt kemeny faradekonysag ugy 2 hetig, volt allergia orrom bedugult igaz ez alacsony dozis antipszichotikum volt de azt mondta dokannyo, hogy ilyen alacsonyban antidepresszans. Volt prosztata megnagyobbodasom is. VOlt ami emelte a szorongast es agitaciot, volt amitol impotens lettem. Ezek rengeteg hisztamin meg szerotnin/norep/epinep. receptorokra hatnak, nem csoda, hogy vannak nem vart mellekhatasok.
márc. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
53%
Én túlérzékeny vagyok az eddig általam kipróbált antidepresszánsokra, szóval volt, amelyik hallucinációkat okozott, szívdobogás érzést, álmatlanságot, öngyilkossági gondolatokat, folyamatos fáradtságérzést, pánikrohamot. : D Ez lehet nem a mellékhatás kategória.
márc. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%
1 es vagyok, sajnalom de ez az igazsag, viszont elmulnak egy ido utan, de par reszuk az megmarad, pl elhizas.
márc. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Több gyógyszert is kipróbáltam amit jelenleg szedek az az Asentra.

Az első hetekben nem éreztem változást, volt öngyilkossági gondolatom, 1 vagy 2 hónap után éreztem pár mellékhatást. Étvágy vesztés, erős szédülés, hajhullás, álmatlanság, hasmenés. Ezek nagyrészt elmúltak az utobbi időben ahogy megfigyeltem. Nincsen szorongásom és öngyilkossági hajlamom se! :)

márc. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!