Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen mellékhatásaitok...

Milyen mellékhatásaitok voltak az antidepresszánstól?

Figyelt kérdés
Írjátok le azt is, hogy mire szeditek/szedtétek.

dec. 1. 11:40
 1/2 anonim ***** válasza:
48%

Ha jot akarsz magadnak es nem tele mellekhatasozni magad, akkor kezd lamotriginnel, rivotrillal. Semmi hizas semmi egyeb. antidepresszansra ugyanugy ralehet szokni, keress ra itt akar vagy redditen, redditre ird be a venlafaxine-t.


- Lamotrigine 200mg tol 400mg-ig ameddig nem erzed magad "jol".


- Tianeptinnek sincs sok mellekhatasa. Szimpla opioid agonista, attol tenyelg jol fogod erezni magad ha ugy szeded ahol kell. Ahogy az orvos mondja.


- Rivotril a satan a magyaroknal, szinten van antidepresszans mellekhatasa, egyik mellekhatasa a hires Xanax szeru, emellett olyam mint a lamotrigine kicsit es van egy plusz serotonin hatasa nem SSRI ami kevek serotoninra jo, hanem Ez felgyorsitja a serotonin visszavetelt, mert lehetsz depresszios a soktol/kevestol. Megint nem hizol el, es csak egy minimalis ideig leszek faradt - 1 vagy 2 het


Aztan ezeket lehet keverni, egy kicsi abbol tobb ebbol meg vice versa. De ezek hatnak, es alig van mellekhatasuk hosszutavon. Leszokni annyi ido mint egy hagyomanyos antidepresszansrol pl duloxetine, mirtazapine, lof*szpine meg amitriptyline.


Nagyjabol ennyi ami eszembe jut. A tobbitol elhizol, nem tudsz funkcionalni, magas/alacsony vernyomas, hadd ne soroljam. Es ezekre szedhetsz majd szivgyogyszert, Nem adod le a felesleget, un. permanens mellekhatasok amik meg a lerakas utan is cseszett nehez lerakni. Hajra.

dec. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szedtem jó párat, de összeségében a legtöbbnél elmondható rövid akár hosszútávon: Szexuális diszfunkció, Hangulatingadozás, Ürességérzés, Zavartság, Anhedónia , Hízás/fogyás , és sok kis mellékhatás ami egyéni is lehet teljesen. Én volt amelyiktől rohadt álmos voltam, volt amelyiktől pörögtem kicsit. Érdemes lehet megpróbálni, de a legtöbb ember csak kinlódik vele nem használ neki úgy ahogy kéne.
dec. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!