Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Scippa 15 mg mellékhatás elmúlik?

Scippa 15 mg mellékhatás elmúlik?

Figyelt kérdés
Tehát 2-3 óránként azt érzem hogy félre dobog a szivem, ez a 10 mg nál nem volt,jól vagyok az emeléstől de ezt a mellékhatást észrevettem. 1 napja szedem a 15 mg ot.

dec. 16. 04:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem jó neked ez S gyógyszer. Mindenképp beszélj erről az orvosoddal!
dec. 16. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Más jellegű kérdés, de te a Scippát mire szeded? Már ha nem indiszkret.

Én négy hete kezdtem el az Escitilt (10 mg, Escitalopram ugyanúgy) és alig veszek észre változást. Neked mennyi idő kellett hogy a szorongás érezhetően visszavonuljon?

dec. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A kérdésem: ha 15 mg Scippát szedek a mellékhatások elmúlnak? és ha igen mikor? Mert nem tudtam tőle aludni sem rendesen. orvos javaslatára szedek 15mg ot.
dec. 16. 11:57
 4/9 A kérdező kommentje:
Senki?
dec. 16. 15:28
 5/9 A kérdező kommentje:
Valaki tudna segíteni? Fontos lenne.
dec. 16. 18:16
 6/9 A kérdező kommentje:
segítsen valaki!! mióta szedem kedvetlen vagyok meg szokott ingadozni a hangulatom.
dec. 17. 06:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Dokid hivtad?
dec. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
42%

Kb 2-4 hét a hatása, az extrasystole nem számít veszélyes ritmuszavarnak. Egy EKG-t lehet kérni a háziorvostól, mert a scippa hatással lehet a szív ingerült vezetésére ( qt-távolság) ez látszik az EKG-ból. De önmagában a félrefobogás nem ezt jel ti és nagyon sokszor előfordul teljesen egészséges embereknél. Stressz, kávé ront a helyzeten.

A mellékhatások nálam kb 3-4 hét alatt szűntek meg. Ha erős a szorongás, akkor egy egy Frontin szedhető mellé.

dec. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én most vagyok az 5. hét elején. Nem sokat érzek, 10 mg. Előfordulhat hogy még nem használ, vagy nem ez az én gyógyszerem? Január 8 az időpont kontrollra...
dec. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!