Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem fogok meghalni, igaz?

Nem fogok meghalni, igaz?

Figyelt kérdés
😇Sziasztok, egy kérdésem lenne felétek, generalizált szorongásom van, és van olyan nap amikor jól vagyok, jó minden, és van amikor egész nap vagy akár több napra is feszült vagyok, agyalás a tárgyaimon, a jövőn, a halálon és olyankor felmegy a vérnyomás 140 felett soha nem megy, de akkor fáj a fejem szorongok, minden bajom van.. Ez miért van, másnak is van ilyen? Nem halok meg ebbe? Valami tanács, vagy így nem kapok agyvérzést igaz? 21 évesen nem szeretnék ilyent tapasztalni, alapból mindig 120 és 130 között van a vérnyomásom van, h 132 de akkor jól vagyok :) válaszokat köszönöm! További szép napot kívánok mindenkinek!:)
márc. 13. 13:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%
Nem fogsz meghalni.
márc. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
19%
13,43-van eddig nem haltál meg,ezután meg már minek.
márc. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Valami tippet tud valaki adni, erre a gondra, néha 0.25 frontint szedek, de nem mindig használ, emiatt hagyom is sokszor a francba, de sokat agyalok olyan dolgokon, amin nem is kéne egy fél percet sem.. :(
márc. 13. 13:44
 4/13 A kérdező kommentje:
2 válaszoló köszönöm, jó fej vagy.
márc. 13. 13:46
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
Meg fogsz halni. Ahogy előbb-utóbb mindenki más is.
márc. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
22%
Erre jó a pszichoterápia.
márc. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
19%
140 és alatta nem fogsz agyvérzést kapni, az olyan 200 körül lehetséges. Ha aggódsz, idegeskedsz, nem csoda ha feljebb megy a vérnyomásod, szedd csak azt a gyógyszert. Amikor rádjön az idegesség, menj el sétálni,agyalás helyett, most virágoznak a fák, a kertekben a sok virág, nézegesd és megnyugtat.
márc. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7/7 rendben, így lesz köszönöm.
márc. 13. 14:32
 9/13 A kérdező kommentje:
6-os voltam, de bogyót akar szedetni velem. :/
márc. 13. 14:33
 10/13 anonim ***** válasza:
22%

Az agyvérzés hipertóniás krízisben fenyeget a legjobban ami 220-as vérnyomásnál kezdődik. De ez nem ennyire specifikus, láttam már olyat akinek 180-nál agyvérzése volt, meg olyat is akinek 300 volt a vérnyomása és kint rohangált a kertben, kutya baja nem lett.


140-es vérnyomás még semmi, nem is igazán beszélünk még ilyen értéknél magas vérnyomásról. Persze nyilván akinek általában 80-90-100-as a vérnyomása annak ez magas vérnyomásnak számít és ha rosszul viseli kaphat rá egy fél tabletta vérnyomás csökkentőt de ő se fog agyvérzést kapni.

márc. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!