Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért írnak fel antipszichotik...

Miért írnak fel antipszichotikumot szorongásos betegeknek?

Figyelt kérdés
Szorongásra antipszichotikumot írt fel az orvosom. Nem jött be, úgyhogy elkezdtük váltogatni. Már a negyedik verziót próbálom, nem értem egyszerűen, hogy miért ragaszkodik ehhez ennyire.

márc. 13. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kisebb a hozzászokás veszélye mint a nyugtatóknál!
márc. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Én Tündérhegyen kaptam, a zárómra is ráírták, hogy akut és átmeneti pszichotikus zavar, pedig az soha az életbe' nem volt pszichózisom. Állítólag ott mindenkit azzal tömnek, valaki elmagyarázhatná nekem is, hogy ez mire jó (nem kérdeztem rá, örültem, hogy eljöhetek végre arról a szar helyről és azzal a lendülettel hagytam is el a risperdalt).
márc. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
2: nem dg-ra írjak a gyógyszert hanem fordítva, azért írtak átmeneti pszichotikus zavart hogy felírhassák a gyógyszert! Ezt egyszer elmondta egyik dokim a sotén. Azt nem tudom miért írtak Risperdalt ahhoz nem ismerlek eléggé, de valószínű nagyobb fokú szorongasra, és azért antipszichót mert ahhoz kevésbé lehet hozzászokni mint a nyugtatőkhoz!
márc. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tündérhegyen túlgyógyszerezik az embert. Már régen nem jó hely. Én biztosan nem engedném hogy pszichotikus zavart írjanak le ha nekem nem az a bajom.
márc. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!