Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan közölhetném a pszichiát...

Hogyan közölhetném a pszichiáteremmel hogy nem áll szándékomban többé gyógyszereket szedni?

Figyelt kérdés
Nem érdekel hogy vagyok.de annyi mellékhatása van hogy mellette ami van az nem élet!Nem akarok váltani,már próbáltuk,nem jött be.le tettem már de ő ezt még nem tudja.Depresszióra,és nagyon erős szorongásra szedtem
márc. 14. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Megmondod neki hogy abbahagyod a gyógyszereket! Amúgy is ezek a pszhiés szarok csak függőséget okoznak meg ezer féle mellékhatást. Hiába próbálok nem tudok lejönni róluk ha nem szedem akkor nem tudok aludni...Meg rohadt fáradt vagyok tőlük...
márc. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
A doki tisztában van vele, hogy egyéni reakció kérdése, kinél mi válik be, és kinek milyen a türelme a beállítás során. Egyszerűen megmondod,úgy ahogy van: elhagytam, mert...
márc. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is folyamatosan csökkentem a gyógyszereimet,de csak fokozatosan. Már a 20-as Parnassan helyett 15-öst szedek, az Anafranilból 75-ösből 1/4-et, néhàny nap múlva teljesen elhagyom . A Rivotrilt is csökkentettem.
márc. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
De akkor minek akarsz hozzá járni, ha nem akarod szedni a gyógyszereket? Amúgy meg megmondod neki és kész. Nincs kényszergyógykezelés.
márc. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megmondod neki hogy nem használt a gyógyszer és ezért abbahagytad. Ő meg azt fogja válaszolni, hogy a rèszèről ennyi volt ès keress fel mást.
márc. 17. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!