Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha reggel elkezdem szedni a...

Ha reggel elkezdem szedni a Cymbaltàt, mire számítsak?

Figyelt kérdés

Depresszióra írták fel , de csak 30mg-ot kell kezdenem szedni reggel. Félek a mellékhatásoktól, mert a Duloxetintől is 3 hétig rosszul voltam, mire hatni kezdett. Van aki szedte a Cymbaltàt és van tapasztalata róla? Az nem opció,hogy nem szedem, mert muszáj,már én is érzem, hogy valamire szükségem van, mert nem vagyok önmagam.

Köszi aki értelmesen ír.


márc. 19. 23:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem kell félni tőle, az eleje rázósabb, utána elmúlik, ezek már csak így működnek. Eléggé egyéni tolerancia kérdése, nincs univerzális megoldás, és az is mindegy, másnak milyen tapasztalata van.

És az tényleg nem opció, hogy nem szeded, antidepresszánsokkal nem játszunk, addig és úgy kell szedni, ahogy azt az orvos mondja, mert az abbahagyása is ugyanúgy mellékhatásokkal jár, csak akkor a hatása sincs meg.

márc. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nyilván tudom, hogy szar pár hétig míg a szervezet megszokja és szar a leszokás is, szedtem már ilyet sajna, csak most kisbabám van és félek, hogy nagyon rosszul leszek tőle, de mellette a babát és a háztartást is el kell látni. A dokim úgy írta fel, hogy gondoljam át, hogy elkezdem-e szedni. De mostanra már nagyon rosszul vagyok és érzem hogy kéne, és tudom ha eltelne az a pár hét sokkal jobban lennék, de sajna ott az a pár hét és rettegek tőle mert a Duloxetinnel a rászokàsnal és a leszokásnàl is a poklot jártam még anno. De sajnos önmagában a Frontin már nem segit. Csak bennem van az, hogy nem akarok megint egy gyógyszer függője lenni.
márc. 20. 05:11
 3/7 A kérdező kommentje:
Àh, nem merem elkezdeni szedni. túl sok rosszat írnak róla.
márc. 20. 05:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Az internet már csak ilyen, néha megnehezíti az orvosok és a betegek életét.

Az internet tele van negatív "tapasztalatokkal", mert akinek semmi baja, az nem ír, mert minek, az emberek szeretnek panaszkodni.

Ez eléggé torzítja a képet.

márc. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy nekem Aszpirin Protektet kell szednem és valami olyasmit olvastam hogy amellett ez a gyógyszer erősebb vérzést eredményez.
márc. 20. 09:09
 6/7 A kérdező kommentje:
Na bevettem. Azóta megy a hasam és émelygek ami a gyakori mellékhatások között fel van tüntetve.
márc. 20. 12:15
 7/7 anonim ***** válasza:

Te is tudod, mert írtad, hogy hetek kérdése.

ha állandóan ezzel foglalkozol, akkor még olyan mellékhatást is produkálhatsz, amit egyébként nem, így ne foglalkozz vele.

Ha nem haldokolsz, vedd be, és egy hónap múlva meglátod, mit ért a gyógyszer.

Meghalni nem fogsz tőle, max segít idővel.

márc. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!