Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valeriana max+citromfű+magnézi...

Valeriana max+citromfű+magnézium+B6 vitamin tabletta tényleg olyan rossz??

Figyelt kérdés
Szorongásom van, elég erős és a pszichológusom azt mondta keressek valami gyógynövényes megoldást, mert ő ha tudna is gyógyszert felirni biztos nem írna fel, csakis a gyógynövények. Én ezt a tablettát néztem ki, erre azt mondták már most ilyen hülyeségeket szedek, akkor mi lesz velem késöbb? Nem kéne valerianat szednem, nem vagyok normális ha elkezdem meg stb. De mi akkora rossz dolog benne, ha valakinek van tapasztalata leírná?

márc. 20. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Igazabol olyan gyenge nyugtato hatasa van, hogy ha valami rossz, legfeljebb az, hogy nem hasznal.
márc. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szóval akkor sejtettem, hogy nem leszek egy drogos állat egy gyógynövény kapszulától.
márc. 20. 22:18
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem hülyeség hatástalan dolgokat szedni.
márc. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem lesz tőle semmi bajod, a pszichológus pedig nem tud semmit felírni, a pszichiáter tud, neki van orvos végzettsége.
márc. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az 1-sel.
márc. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ki volt az a barom aki szerint ez hülyeség?

Ezek gyógynövények és vitaminok. Inkább annyi, hogy kicsi a hatásuk, de kúraszerűen kell szedni. A b komplex is jó.

És aki lehülyézte vajon alkoholista?

Szedd nyugodtan..és kerülj ki azok közül akik csesztetnek vele.

márc. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De komolyan kik azok az elképesztő sggfejek?
márc. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szóval azt kérdezted van e tapasztalatom: van. Semmit nem ér. Ha szorongsz,csináltass vérképet,mert pl vashiány vagy pajzsmirigy zavar tünete lehet. Lehet góc tünete is, pl rossz fog. HA ezeken túl vagy esetleg próbáld ki. Miért mondom,hogy inkább ne szedd? A b vitaminnak van étvágynövelő hatása,hizhatsz tőle. Van egy olyan hatása is (pl nálam), hogy pattanásokat okoz. A magnéziumtól nekem ég a gyomrom. A valerianát már többféle képpen próbáltam,nekem 0 a hatása.

A szorongásod kezelését nem kéne csak a pszichológusra bízni,mert orvosi oka is lehet.

márc. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Annyi értelme lehet ezeknek (meg kb. minden szabadforgalmú növényi kivonatnak, táplálékkiegészítőnek), hogy ha hiányt szenved a szervezet valamilyen vitaminból, ásványi anyagból, nyomelemből (ami a mai élelmiszarok minősége mellett természetes), azon segítenek. Ártani tehát nem ártanak, de csodát nem kell várni tőlük.
márc. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!