Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire van értelme HOVA...

Mennyire van értelme HOVA tablettáról átváltani Sedatif pc-re vagy Valerianara? Ha van értelme mennyi idő alatt lehet átállni egyik szerről a másikra?

Figyelt kérdés
Sajnos már több, mint két hete alig alszom. Csukva van a szemem éjszaka, de nem bírok elaludni. Esetleg hasonló tapasztalatok?
2010. jan. 8. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok hozzászólni érdemben, ne is haragudj érte, de nekem is voltak ilyen problémáim, és a Hova tablettától én csak még éberebb voltam. :(
2010. jan. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az jó... :( kb. egy hete szedem és este is bevettem kettőt lefekvés előtt, de nem nagyon éreztem változást...ugyanaz az éberség. Napközben jó, mert nem vagyok ideges, de este. És neked mitől múlt el, vagy elmúlt egyáltalán?
2010. jan. 8. 11:48
 3/7 anonim ***** válasza:
A HOVA tablettát nem ismerem, a Sedatif PC-t próbáltam már, de az gyakorlatilag semmit nem használt :S Ha az elalvással vannak gondjaid, ajánlom, próbáld ki a citromfű teát, nekem nagyon bevált. Herbária, Rossman, és hasonló helyeken kapható, filteres és ömlesztett kiszerelésben is. Kellemesen ellazít, álmosít. Ráadásul az íze is jó :)
2010. jan. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első vagyok. Új ágyat kaptam, sokkal kényelmesebbet, azóta tudok aludni. :) Pedig a régin is tudtam azelőtt aludni, de nem tudom, mi történt, egyik napról a másikra álmatlanság gyötört (ez kb egy évig tartott). Azóta, h kicseréltük, olyan mélyen alszom, mint még soha. :) (Ennek már 5 éve, le is kopogom.) :)
2010. jan. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet nekem is ágyat kellene cserélnem :) Egyébként a citromfű teát ittam eleinte de nem éreztem a hatását, ezért kezdtem el szedni a Hovát. Együtt nem nagyon lehet használni...vagy tévedek?
2010. jan. 8. 16:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan át lehet váltani - mindegyik gyógynövényeredetű, és jóformán semmit sem érnek. Ezért lehet VÉNY nélkül kapni...
2010. jan. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ugyanilyen panaszra használtam Béres Redormint, mondhatnám hasztalanul.Nekem ami bevált, az a Validol volt, vény nélkül kapható, lefekvés előtt egy felet kell a nyelved alatt lassan feloldani.
2010. aug. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!