Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Stressz, szorongás miatt...

Stressz, szorongás miatt magas vérnyomás?

Figyelt kérdés
Kb 3 hete nagyon szorongó állapotba kerültem egy bizonyos dolog miatt ,ez miatt a vérnyomásom fel mehetett? Azóta az értékek 140-160/85-99 és a bal fülem is sípol, szorongástól lehet? 25f úgy kb 5 hónapja nagyon nem mozgok,itthon vagyok kicsit depisebb is vagyok 63kg vagyok és 167 magas.

márc. 21. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
A stressz nagyon tacsra tudja vágni az embert. Simán lehet hogy a stressz és a szorongás miatt magas a vérnyomásod. Meg kell szüntetni a stresszt vagy csökkenteni. Tudom nekem nagyfokú stressz miatt jött egy kisebb idegösszeomlás.
márc. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elkezdek edzeni, kicsit tobbet ki kapcsolódni,utóbbi időben nagyon el hagytam magam munka e jött össze és lehet azért lett ez a vérnyomás probléma meg a stressz..
márc. 21. 18:53
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
Nekem is felszalad a vérnyomásom stressztől. Nemrég volt "idegösszeomlásom", 170-180-as vérnyomást is mértem, pánikszerű rosszulléttel.
márc. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azta... jobbulást nektek, szörnyű egy "betegség" ez
márc. 21. 19:16
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekem van egy rokonom, akinek mindig magas lesz a vérnyomása családi utazások előtt. Rástresszel, attól van. Akár egy hónappal előtte már felmegy neki.
márc. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30%
Megfigyelték hogy az egyik ilyen betegség ami nagyon lelki alapú az a magas vérnyomás.
márc. 22. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
35%
Stresszoldást, fogyást, az étkezés átreformálását (több könnyű, magas víztartalmú étel) és több vízivást javasolnak a szakemberek.
márc. 22. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!