Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikroham utáni stresszt...

Pánikroham utáni stresszt hogyan lehet megszüntetni?

Figyelt kérdés
Hajnalban pánikrohamra ébredtem, úgy hogy Xanax 0.25-öt vettem be lefekvéskor. Azóta rosszul vagyok, magas a vérnyomásom, pulzusom, szédülök is kissé. Van valami megoldás erre, azon kívül, hogy a Xanax dózist növelem?

dec. 30. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
3%
Xanax Frontin Rivo stb egy se jó, nem egészséges.. Ez lehet alternatíva: [link] de vannak vaporizátorokba is, nagyobb dózis hamarább hat, de más is van ami leköti a figyelmet, még ha 10 percre is.
dec. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1: Tudom, hogy kártékonyak a benzok, de az orvosi marihuánát próbáltam, az rohamot okozott nekem anno. A CBD olaj hatásával kapcsolatban én szkeptikus vagyok, de megpróbálom köszönöm.
dec. 30. 13:11
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

1


Igen, majd CBD-t fog venni (amirol elegge keves kutatas van) 40 000 Ft-ert, a 180 - 200 Ft Xanax/Rivotril helyett emelt tamogatassal peldaul. A nem egeszseges benzodiazepineket meg szerintem ne targyaljuk, csak egy pelda, a rivotril mint b.diazepine egy antiepileptikum amit epilepsziasoknak adnak.


A cardiomyosis meg hasonlo kondiciok, ventriculus cardioarrhithmya gyogyszerek szinten egeszsegtelenek? Mert ha elkezdi az idos beteg es hirtelen abbahagyja belehal.


Es nem, nem leszel zombi, kutya, meg kecske se a xanaxtol, se a rivotriltol. Meg amiket meg a benzodiazepine kozhiedelem hivok szoktak emlegetni. Ha o panikrohamos, es orvos irja fel neki, akkor neki szednie kell. Ebbe meg ne szolj bele CBD olajjal es buzditsd ilyen eszetlensegekre.

dec. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
28%
SSUK!!! Okostojás! Én ismerem a cbd olajat, inkább az mint a nyvajás frontin és társai! egyébként is kérdezte hogy mit lehetne, na a cbd-nek van olyan hatása! .....RÉKÖYG SÖDÜB
dec. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!