Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha egy ember habozás nélkül...

Ha egy ember habozás nélkül megöl egy állatot, pszichopata?

Figyelt kérdés

Szituáció: Egyik haverom nem kedveli a macskákat és azt mondta, ha zavarja a szomszéd állata, akár macska, akár kutya, akkor megmérgezi majd egyszer. Vagy csak megfogja és hátratöri a nyakát. Mindezt teljesen hidegen, érzelemmentesen.

Az jut eszembe, hogy neki az élőlény csak egy tárgy, nem egy érző lény. Egy potenciális akadály amitől megszabadulhat. Semmi szégyent nem éreztem rajta amikor ezt kimondta.


A Dexter nevű sorozat jutott eszembe, ahol egyszerűen jéghideg, racionális a főszereplő. Nem agyalágyult, őrjöngő akármi. Teljesen normálisnak tűnik első blikkre. Másodikra is.


Az ilyen ember lehet pszichopata, ha egyébként értelmes és sikeres? Sosem volt börtönben vagy ilyesmi. Két diplomája is van és az üzleti életben is jól megy neki a szekér.



márc. 23. 10:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Hm. A tesvérem kitépkedte egy rovar lábait, aztán talán meg is gyújtotta. Volt már, hogy csótányt, poloskát lehúztam a wc-be. Anyám meztelen csigákat kegyetlenül mészárolni.
márc. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Kicsit beteg, az biztos.
márc. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
Aki egy cuki macskára ilyet kimond, azt mind kényszergyógykezelésre kellene küldeni. Meg azokat is, akik ilyenekkel haverkodnak.
márc. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Lehet, de lehet hogy csak dühében mondta.
márc. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

1-es: Bogarak az más kategória mint egy kutya vagy macska, nem gondolod? (Ha csak bogarakról beszélt volna, nem írtam volna ki a kérdést sem, csak azzal elintézem magamban, hogy aljadék)


4-es: Nem dühében. Az arcmimika, hanghordozás, testtartás stb arra enged következtetni, hogy nem volt dühös egyáltalán. Olyan nyugodtan beszél akkor is amikor zaklatott, mintha egy műsorújságot olvasna fel.

márc. 23. 11:04
 6/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
87%
Értelmes lehet ettől még, de nincs lelkiismerete.
márc. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Senior Séf ***** válasza:
74%
Azért én beneveznék arra, amikor hátraköti egy élő macskának akármijét. Egyébként ha a szükség úgy hozza, le tudok szúrni egy disznót .
márc. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%
Anyam is megtenne a szomszed macskaval, de o duhbol, o egyebkent borderline... egyszer a varrogepet is szetverte az udvaron. Sztem nem egeszseges ember, nwm feltetlen pszichopata, de nem biznek ra mas embereket.
márc. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem gyanús a barátod pszichopátiára. Ennyiből még nem lehet diagnosztizálni, de elég erős gyanújel. Főleg ez a hidegvérű gyilkolási vágy.
márc. 25. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8-as: Anyád közveszélyes.
márc. 25. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!