Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kihasznalt a legjobb baratom,...

Kihasznalt a legjobb baratom, semmibe se vesz, ongyilkos akarok lenni, egyedul vagyok. Mit tudnek tenni, hogy jobb legyen? 19f

Figyelt kérdés

Sziasztok, adott egy eleg eros problema. Rettenetesen egyedul vagyok, sot mitobb, depresszios is. Volt egy jobb legjobb baratom, aki igazabol sajnos kihasznalt, mindig vettem neki dolgokat, erzelmileg mindig tamogatni kellett, ha rolam volt szo, akkor eltunosdit jatszott, sot mi tobb, tobbszor eldobalgatott magatol meg hisztizgetett, olyan dolgokert, amikert sajnos nem en voltam a hibas. Sajnos valamiert megis nagyon-nagyon ragaszkodom hozza, lehet azert, mert, amikor egyutt logtunk az nagyon jo volt, vagy esetleg nincs rajta kivul semmim es senkim.

Iszonyatosan el vagyok keseredve hiszen megint eljatszotta ezt, pedig most semmit sem csinaltam, es nincs kivel beszelnem errol, aki ugy meghallgatna, amblokk nincs kivel beszelgetnem. Eleve sajnos sulyosan traumatizalt vagyok, igy eleve nem tudok ugy gondolkodni mint egy atlag ember.



márc. 24. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Sajnos ismerős, nekem is volt olyan, hogy annyira ráfüggtem egy ilyen linkóci fiúbarátra, aki ha olyanja volt leszart, ha olyanja volt cimbizett velem és én meg csak őáltala és őmellette tudtam valakinek érezni magamat. Én is F és nem vagyok meleg, meg tudtommal ő sem, de a lelki kapcoslat szorosabb volt szinte, mint egy párkapcsolatban. Aztán egy mondvacsinált fassságon összeveszett velem. Cudar, szar időszak volt utána, de aztán megerősödtem. Komoly önismereti munkákat is fektettem a dologba, hogy eljussak oda, hogy:

Nem teszem mások kezébe a jól-létem kulcsát.

Nem aszerint fogom pozicionálni magamat, hogy egy vagy több másik ember mit tesz irányomban!

Egyedül is egész vagyok. Egy barátság vagy kapcoslat egy kellemes plusz kiegészítő, de NEM A MÁSIK FELEM!!!

Autonóm vagyok. Azaz nem függök semmilyen más ember kénye-kedvétől.

Nem lehet már zsarolni, nem lehet már kihasználni, mert meghúztam a saját határaimat.


Ide te is eljuthatsz, ha csak megfelelő önismereti munka kell.

Gyanítom, hogy a szüleid nem éppen magabiztosra vagy öntudatosra neveltek.

márc. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Az ilyen barátot el kell engedni, mert valójában nem barát. Fiatal vagy, rengeteg haverod lesz még. Beszélgess itt az oldalon, kapcsolódj ki. Keress olyan elfoglaltságot, ami örömet okoz.
márc. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%

Mi történt veled a múltban, ami miatt azt mondod: traumatizált vagy? Van kedved beszélgetni?

A leírás alapján az illető nem a barátod volt, sajnos.

márc. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%
Ha gondolod írj!
márc. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!