Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőm tényleg...

A legjobb barátnőm tényleg kihasznál, vagy csak én érzem így?

Figyelt kérdés
Egyfolytában csak magáról beszél, ha mondanék valamit folyton belevág és megint magáról beszél. Meg mindenből színötös és mindig azt mondogatja hogy hülye, meg úgyis egyes lesz a dolgozata, aztán ötös lesz mindegyik és ettől olyan hülyének érzem magam mert én nem vagyok színötös tőle. Meg ő elmegy valahova és nekem ezzel semmi bajom sincs, de amikor én megyek mondjuk mosdóba egyedül, akkor kezdi a szokásosat, hogy nem is akarok a barátnője lenni, és hogy utálom őt. Egész nap irányít, hogy mit csináljak és ebből annyira elegem van. Mit csináljak?

2022. máj. 6. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki hogy eleged van a viselkedéséből és ha hisztizik akkor építsd le.
2022. máj. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De most épp azt tetteti hogy minden baja van és csak én bírom ki őt az osztályból és nincs szívem otthagyni
2022. máj. 6. 16:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha szeretne egynél több barátot akkor nézzen magába és vegye észre magát. Amíg babusgatod addig ez nem történik meg. Szerezz magadnak jobb barátokat, megérdemled.
2022. máj. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már én is terveztem otthagyni, de félek, hogy depis lesz és miattam sz@r lesz az átlaga amin egész évben dolgozott
2022. máj. 6. 17:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Az az ő baja. Kimarad egy vállveregetésből (mert kb. annyit érdemel a kitűnő átlag), nagy cucc, emiatt neked ne legyen elrontva az egész iskolai életed mert el kell viselned.
2022. máj. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!