Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudnám megkérni rá...

Hogy tudnám megkérni rá anyukámat?

Figyelt kérdés
Tehát jár aktív korúak ellátása pénz nekem 20 ezer forint de nem kapok belőle semmit mert hogy édes anyukam dohány ra költi a azt a pénzt.mentalisan beteg vagyok így 0 Ft om van.hogy tudnám rávenni anyut hogy az a 20000Ft havi az enyém legyen?

márc. 24. 14:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha nem ő a gondnokod, akkor perrel.
márc. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szülő,(anyukám)
márc. 24. 15:05
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Értem, de ha mentálisan beteg vagy, elképzelhető, hogy van gondnokod, és ha van gondnokod, elképzelhető, hogy az anyukád az.
márc. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ez azért nehéz, mert a pénz ugyan neked jár, de mivel nem dolgozol - nem tudsz dolgozni -, téged édesanyád tart el. És 20 ezernél valószínűleg többet költ rád. (Függetlenül attól, hogy dohányzik-e vagy sem)
márc. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én dohányzom,tehát rám költ.
márc. 24. 15:13
 6/12 A kérdező kommentje:
Probáltam már dolgozni,pár óra ment aztán ennyi
márc. 24. 15:15
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Tehát te szeretnéd megvásárolni magadnak a dohányt? Hát akkor mondd neki azt. Vagy a pénz a tiéd és anyád még pluszban finanszírozza a dohányzásodat is?
márc. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Sehogy sem tudok erről a f*szopó cigiről leszokni,probáltam már mindent napi 30 szálat biztos elszivok.
márc. 24. 15:27
 9/12 A kérdező kommentje:
Most meg anyukám letilott facebook ról épp 24 órában dolgozik,átmásoltam neki amit gyakori kérdéseken írtak.
márc. 24. 15:30
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi vaaaaan?
márc. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!