Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzek így?Normális?Más...

Miért érzek így?Normális?Más is érzet már így?

Figyelt kérdés

Ugy erzem magam hogy nem akarok magamnál/tudatomba lenni ezt ugy ertem hogy lennek eszmeletlen,berugva,annyira begyogyszerezve h kidoljek vagy ugy h alszok csak ne erezzek semmit.Nem tudom miert jon ez igy elo bennem ezek a gondolatok csak egyszeruen kezdek belefaradni a dolgokba es lehet igy probalnek menekulni az erzeseim elol vagy nem is tudom.De igazabol valamilyen szinten vágyok is ra h csak igy ne erezzek semmit csak legyek de ne tudjam mit erzek vagy mi van velem.

Szerintetek normalis ez?Miert erezhetek igy?Erzet valaki hasonloan ha igen akkor miert ereztetek igy?



márc. 26. 00:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Pl. kiégés, fáradtság, hangulatzavar, rejtett depresszió okozhat ilyesmit.
márc. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem normális és elég sok ember érez így, egyáltalán nem egyedi a problémád. Ilyenkor kell szakemberhez fordulni és feltárni az okát, mert több oka lehet.
márc. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!