Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen pénz jár egy skizofrén...

Milyen pénz jár egy skizofrén embernek?

Figyelt kérdés
Kapom az aktív korúak ellátását 20 ezret de az anyukámnal van nem kapok belőle semmit mert a dohányomra megy el a pénz.kivancsi lennék jár e valami járadék utánam? Mert nincs pénzem dolgozni meg nem tudok. 33F

márc. 27. 10:41
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Gondolom a rokkant nyugdíj.
márc. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a 20e, amit anyukádnál van. Ha rokkantnyugdíjas lenne, első, nem járna neki ez az ellátást
márc. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Mit mond a hang a fejedben, miért nem mehetsz dolgozni?
márc. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem mond semmit a hang a fejemben csak nem tudok dolgozni
márc. 27. 12:05
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
Lehet, hogyha leszoknál a dohányzásról, akkor anyád neked adná azt a húszezret.
márc. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen azt mondta akkor oda adja
márc. 27. 12:23
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
És hogyan telik egy napod?
márc. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én 28 évesen 70 ezer nyugdíjat kapok. A minimum aminek meg kell lenni, hogy 5 év alatt 1095 napod legyen(biztosítási idő).

Nekem vagy 3 szor vagy többször is elutasították a kérelmet, mert nem volt elegendő biztosítási időm.

Kérdezd meg a háziorvosodtól, hogy kell ezt lejátszani, mert én már nem emlékszem pontosan, hogy kell. Én 50% ot kaptam. Ennyi az egészségkárosodásom.


[link]

márc. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8 as vagyok

Ha esetleg kíváncsi valaki arra miért kapok ennyit, itt a történet.


Mikor 14 éves voltam kaptam egy epilepsziarohamot, ez előidézett egy alvászavart.

Gimiben beleszerettem egy csajba az kikosarazott.

20 évesen elhatároztam, hogy Szűcs Ildikó edzésmester tanácsai nyomán elkezdek egy kis testépítést edzőteremben(úgy gondoltam ha kigyúrom magam, akkor a kiszemelt csaj akibe beleszerettem majd bejövök neki és együtt leszünk). A tömegnöveléssel nem volt baj. A tömegnöveléstől elzsírosodtam, gondolom a sok fehérjezabálástól. Szűcs Ildikó a teljes erőbedobással végzett futópados edzést javasolta a zsír leadására. Teljes erőbedobással végeztem a futópados edzést, majd azt vettem észre, hogy lezsibbadt az arcom fele. Ez előidézett egy migrént és egy erős alvászavart. Csináltak érfestéses CT, de nem mutatott semmit. Lefogytam 70 kilót, mivel napokat nem aludtam és emiatt nem tudtam enni. 120 kilóról 50 kilós lettem. Később visszaszedtem valamennyit nem maradtam 50 kiló, de először az apám alig ismert rám. Később skizofrén is lettem, mert elkezdtem hangokat hallani.

márc. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mai neve rokkant járadék, nem nyugdíj, ez le%-kor jár, több mint 20 ezer! Lehet igényelni talán még fogyatékossági támogatást is mellé, nem tudom. Ennek utána kell nézni, a rokkant járadék biztos! Én is kapom.
márc. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!