Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyors válasz kéne, zoloft...

Hosszúhajú kérdése:

Gyors válasz kéne, zoloft csepp mennyi csepp felel meg...? ( lent )

Figyelt kérdés

mennyi csepp felel meg egy zoloft 50 mg-os tablettának??? látom, fel van tüntetve mennyi ml-t kell bevenni de nem tudom hogy mérjem ki. ezer éve szedtem, akkoriban a cseppeket számoltam, de már régóta tablettában szedem, így nem tudom hány csepp felel meg egy tablettának (50 mg os )

köszönet!



#antidepresszáns #Zoloft #Zoloft folyadék #Zoloft tabletta #zoloft csepp #zoloft koncentrátum
márc. 30. 04:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Kb. kávéskanálnyit/ fél teáskanálnyit kellene kimérned. Szerezz be egy fecskendőt vagy mérőkupakot/mérőkanalat. A patikában segítenek. Más gyógyszernél kb. 20 csepp = 1 ml, de a te cseppentődet nem ismerem.
márc. 30. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ! mérőm most nincs - most kéne bevennem, de már ezzel a csepp-mili aránnyal kezdhetek valamit. hogy ne vigyem túlzásba kevesebbet veszek alapul 1 milinek, mint amit írtál a biztonság kedvéért és azt most beveszem. köszi!
márc. 30. 07:09
 3/4 A kérdező kommentje:
képzeld milyen hülye vagyok, csak ki kellett volna tegnap nyitnom mert amint kihúztam a csepegtetőt a folyadékból máris ott voltak a csepegtetőn a jelzések, hány mili meddig tart... :D
márc. 31. 01:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy ez így megoldódott. 🙂
márc. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!