Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezek lehetnek a bipoláris...

Ezek lehetnek a bipoláris zavar tünetei ?

Figyelt kérdés
Egy nap alatt akár 20szor 30szor változik a hangulatom. Sokszor amikor depresszios vagyok akkor izzadok és nem bírok felkelni. Vagyis hát nagy nehezen. Ez tart kb fél óra vagy 1 óra vagy 2. Aztán hirtelen jobb kedvem lesz és akkor megszűnik az izzadás is. Sokszor gyomoridegem is van. Meg fáj a gyomrom is.Érzékeny is vagyok nagyon lelkileg és ha megbántanak depresszios leszek. Az utobbi évekbe többet voltam depresszios mint boldog. Teljesen más vagyok mint mások. Nem tudok önmagam lenni és felszabadulni társaságba. Mindent átgondolok mielőtt kimondok valamit vagy cselekszem valamit. Szorongok emberek közt. Munkahelyen meg bénáskodok ,mert zavarba vagyok mindig és azt figyelem hogy vajon néznek e vagy mit gondolnak rólam. Vannak olyan napjaim,hogy itthon vagyok egész nap egyedül és mindig jár az agyam. Néha felpörgök,de csak kis ideig. Max pár óra. Aludni is nehezen alszok el és sokszor keveset alszok.
márc. 30. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Nálam is ez van, hasonló, bár nekem dührohamaim is vannak. Jártam pszichiáterhez, nem meghatározható tartós hangulatzavar volt a diagnózis.
márc. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Az öndiagnózis sosem jó dolog, mert az lehet a vége, hogy olyan tüneteket is bemagyarázol magadnak, amik ott sincsenek (aztán akár még produkálni is képes leszel őket a végén...)


Keress fel egy pszichiátert.

márc. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%

Persze, keressen pszichiatert, hogy tömje gyógyszerrel, abrakoltassa.

Túl sokat fogalkozol mással kerdező, hogy mas mit gondol, ne tetszelegj másnak, hanem foglalkozz a céljaiddal és azzal, hogy te mit szeretnél elérni. Légy asszertív. Mert így rengeteg energiát veszítesz, hogy másra figyelsz.

Lehet meglep téged, de más nem gondol semmit rólad, nem is lát, ha néz sem, mert saját sittje kavarog a fejében mint a madárszar.

Es ha megítél téged, akkor mindig magából indul ki es a tolvaj tolvajnak fog látni.

A kanos pasi egy átverhető egyéjszakás kalandnak, a főnököd munkalónak, a gyereked bankomatnak.

Igazából TÉGED nem lát soha senki.

Efelől ne aggódj

márc. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%

"Persze, keressen pszichiatert, hogy tömje gyógyszerrel, abrakoltassa."


Az "orvos véleményét kikérni rossz" sorozat mai epizódja bemutatja:

márc. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%

Nem bipolaris, ott sokkal tovabb tart 1-1 szakasz, napok/hetek, nem napi 20-30 valtas.


Szerintem ne cimket keress, hanem fordulj pszichologushoz, nyilvan nem vagy jol. Ne pszichiaternel kezdd, de akar oda is elkuldhet, ha arra van szukseged.

márc. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Olvastam,hogy van olyan bipolárisba,hogy egy napon belüli hangulatváltások. Ugy hívják ,hogy ultradián ciklus.
márc. 31. 15:05
 7/7 anonim ***** válasza:
En ilyet nem hallottam, de attol meg siman lehet. Ezert ne a gyk-n diagnosztizaltasd magad. Pszichologus tudja megmondani, es a leiras alapjan szukseged lenne ra.
márc. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!