Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szociális fóbia elmúlhat...

Szociális fóbia elmúlhat gyógyszer nélkül?

Figyelt kérdés

ápr. 1. 17:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%

Persze

Apránként kell feszegetned a határaidat.


Gyógyszer eleve nincs is rá. Antidepik, nyugtatók, SSRI-k vannak, de azok csak leszedálnak.


Próbáltam, elég kemény gyógyszerfüggő lettem, romlott az állapotom rohamosan, aztán a barátaim nagy nehezen lehoztak róla. Azóta csak vicceset szívok, elmúlt a depresszióm, az étvágytalanságom, merek emberek közé menni és nem szorongok annyira, teljes életet élhetek.

ápr. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen, ha kénytelen vagy mégis megtenni, amit most kerülsz, előbb utóbb bebizonyítod magadnak, hogy képes vagy rá
ápr. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Maga amiből a probléma gyökerezik nem más mint az onbizalomhiany. Dicsergesd magad sokat, apró dolgokert pl, kezdd el végre meglatni a pozitív tulajdonsagaidat is.
ápr. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A többiekkel ellentétben nekem gyógyszer nélkül nem sikerült.
ápr. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen fokú, de egy pszicholőgusra szerintem szükség lesz.
ápr. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Azért a 4-es se mond butaságot, ha nincsen csár vagy önerőből nem megy akkor inkább a bogyók mint hogy kinyírd magad. Azokról leszokhatsz elvonón, de feltámasztani nem tudnak.
ápr. 2. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem a csár se segít, csak jobban szorongok.
ápr. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Én rengeteg gyógyszert próbáltam, végigmentem szinte az egész skálán, egy ideig jók, de elmúlik a hatásuk, mindnek, kivéve talán az Aurorix, most is azt szedem, de nem tökéletes. Illetve nagyon ráálltam most a gyógynövényes, vitaminos vonalra, napi 25 kapszulát biztos beveszek és várom hátha jobb lesz később.
ápr. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Hát én nem merek bevenni 1 szemet sem.

Sajnos nem találok jó szakembert pedig nagyon fontos lenne.

ápr. 10. 17:30
 10/13 anonim válasza:
Nekem azért sokat segítettek a gyógyszerek az életem azon pontján mikor nagyon kellett. Most se tudnám lerakni, mert két hét múlva beszélni sem tudnék, nem olyan rég pedig még vezetői pozícióban dolgoztam(gyógyszer nélkül nem ment volna). Nem soká újra dolgoznom kell sajnos, ezért eszem ágában sincs lerakni. 8as voltam
ápr. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!