Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy jobb legyen? ...

Mit tegyek hogy jobb legyen? 20/L

Figyelt kérdés
Nagyon reményvesztett vagyok mostmár ,borzasztóan. Nagyon nem bírom már ami történik. Kb 1/2 éve kezdődött ez az egész durvábban hogy depis lettem,az előtt is voltak mentális/lelki problémáim pld mint a border,szorongás,pánik..ezek. De mostanában nagyon csak a halálra tudok gondolni,bele gondolni a jövőbe hogy milyen lesz a családom nélkül,temetés stb ilyen szörnyű gondolatok amik az egész életkedvem elveszik teljes mértékben,megérzések már egy éve,mondjuk meghalt nagypapám nem rég az is megviselt nagyon hogy otthon halt meg és láttam is egész éjjel ott kellett legyen mert este halt meg és már nem vitték azonnal a korházba stb..főleg apukámmal vannak ilyen szörnyű gondolataim de másokkal is. Minden percen félek mikor jön valami rossz hir. Nem tudok ellazulni semmiféleképp,ugy érzem hogy az emberek is egyre jobban távolodnak tőlem,a családbol is de ez mondjuk egy esemény miatt de akik kedveltek eddig már ugy veszem észre azok sem. Születésnapomra is pld alig volt valaki aki felköszöntött volna. Anyagi gondjaink is vannak,mondjuk a szüleim mindent megtesznek értem. De folyamatosan félelem érzésem van, ugy érzem nem birom tovább igy. Jártam terápiára is, nem tudom már mit tegyek,ugy érzem sose leszek sikeres se semmiben sem pedig terveim azok vannak. Ugy érzem senki se fog már kedvelni,mindenki csak lenéz stb. Este ezek az érzések a halállal pld ezek fel erősödnek. Velem kapcsolatban is félek a halálltol a pillanatátol is.. legalább a régi életem kapnám vissza már nem tudom magam sehogy jol érezni régen még megvolt az a valami bennem amitől jol éreztem magam nyitotnak stb..mostanában ugy érzem mintha minden kihalt volna. Van egy párkapcsolatom is abban se érzem valami jol magam már főleg hogy idősebb is a párom mint én és mindig félek történik vele valami meg olyan magányosnak érzem magam. Semmi varázs nincs az életemben. Lehet kicsit össze-vissza irtam le midnent de ha valaki tudna adni valami tanácsot is jo lenne..az életem és az agyam egy horror konkrétan. Mindig érzem hogy valami rossz fog történni.

dec. 26. 01:11
 1/1 A kérdező kommentje:
És félek hogy nem fogom tudni bepótolni az időt meghogy nem vagyok jó gyerek a szüleimnek stb
dec. 26. 02:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!