Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek a marihuana(fű)...

Szerintetek a marihuana(fű) az jó vagy inkább rossz dolog? Cikket szeretnék írni erről így közvélemény kutatást végzek.

Figyelt kérdés
Az én személyes véleményem, hogy bár drognak mondják de nem minden esetben lehet rossz, én próbáltam, a fű nem kemény drog, néha néha elszívunk egy tekertet, nekem nő ként segített a menstruációs görcseimen és a migrénes fejfájásomon, az ítélkezést nem kérem, hogy jajj nő ként szívtam, vagy, hogy egyáltalán szívtam, tényleg csak a vélemény érdekel, hogy ki, hogy látja ezt a helyzetet. Nem azt állítom, hogy a fű a világ legjobb dolga és csak ezt kéne használni, de ha azt nézzük a cukor, a kávé, a csoki stb. is drog, mégsem szidjuk a másikat, hogy fogyaszt ilyeneket, csak mert azok legálisak. A legtöbb országban már legális a fő és mint fentebb is írtam SZEMÉLYES VÉLEMÉNYEM SZERINT a fű nem rossz dolog. Kíváncsi vagyok, hogy ti mit gondoltok.

#fű #marijuana #Jó vagy sem
ápr. 2. 23:13
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
A lappangó mentális betegségeket bármilyen tudatmódosító szer felszínre hozhatja, beleértve az alkohol is. Én két embert is ismerek akik paranoid skizofréniásak lettek a piától. És ők semmi egyéb drogot nem fogyasztottak. Persze az ilyen embereknél soha nem lehet tudni, hogy amúgy előjött volna (valószínűleg igen) de az biztos, hogy a tudatmódosítók rátesznek egy lapáttal. Amúgy a pánikrohamokat is a leggtöbb esetben nem a thc hozza elő hanem a szintetikus szerek amit rápermeteznek a fűre. Én a 2000-es évek elején kezdtem füvezni de akkoriban érdekes módon senki nem kapott pánikrohamot tőle. 2013 körül jelentek meg ezek a lefújt füvek, azoktól én is mindig rosszul lettem, úgyhogy hanyagolom a dolgot. Inkább sörözök, ami amúgy károsabb mint a tiszta fű, de legalább államilag ellenőrzött forrásból van.
ápr. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
91%
A thc igenis szorongasnovelő, nem tudom miért irod be mindenhova ezt a lefújt cucc okozhat csak gáz szöveget, tök káros mert hamisan kelt biztonságerzetet masokban. Oké, neked anno nem okozott gázt és a haverjaidnak sem, de azért ez nagyon nem minősül reprezentatívnak.
ápr. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Nem azt írtam, hogy nem okoz ilyet, hanem azt, hogy az esetek nagyrészében nem a thc a felelős. A valaki túlszívja magát az normál fűtől is tud rossz lenni, azt nem mondja senki, hogy normál fű esetében egy-két slukktól szétcsúszik vagy beparázik. Én nem keltek senkiben hamis biztonságérzetet. Ellenkezőleg, azt mondom, hogy a magyar feketepiaci fű nem biztonságos. Aki itthon füvezik az orosz-rulettet játszik.
ápr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
csak attól a cucctól lehet rosszul lenni,ami fel van ütve szintetikával.
ápr. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Nem csak attól lehet, nem értem, hogy miért kell végletekben gondolkodni. Teljesen alap hogy valaki tud szorongani a thc-től, esetleg paranoiát talasztal, olyan orszagokban is jol ismert jelenseg ahol legális és szabályozottt az arusitása. Ettől még nem azt mondom hogy senki ne szívjon, de ezzel kábítani magatokat teljesen felesleges, hogy csak a szennyezett cucc okozhat gondot. Aki jól van tőle az szívja, de aki még nem próbálta annak érdemes ovatosnak lennie, vagy ha már rosszul van tőle akkor érteni annak az okát.
ápr. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
a kender sokkal egészségesebb,mint az alkohol vagy a pszichiátriai drogok.
ápr. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

26

Ez valoszinuleg igaz.

De attol meg nem full veszelytelen.

ápr. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!