Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A kristály (cukor) nevű drog...

A kristály (cukor) nevű drog elhagyásának sóvárgáson kívül milyen megvonási tünete van? Nem metamfetamin, hanem pentadron vagy más katinon a hatóanyaga.

Figyelt kérdés

ápr. 4. 01:50
 1/9 anonim ***** válasza:
22%

Kristálycukor tiszta cucc csak egyesek nem tudnak belőle mértéket tartani és kellet a hely a többi édesítő drognak na az igazi cucc felütve nem semmi.

-Tagatóz.

-Szukralóz. .

-Aszpartám.

-Aceszulfám-kálium.

-Szacharin.

-Neotám.

Ezekből már csemegézhetsz.

ápr. 4. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ápr. 4. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1-es. A kristály nevű drogról kérdeztem. Cukornak is hívják. Nem a kristálycukorról.
ápr. 4. 03:00
 4/9 A kérdező kommentje:
2-es. Itt csak sóvárgást írnak konkrét példaként. Testi tünet is lehet? Pl izomfájdalom?
ápr. 4. 03:07
 5/9 A kérdező kommentje:

"Amikor a függőség kialakult, sóvárgás és elvonási hatások léphetnek fel, ha egy személy hirtelen abbahagyja a használatot."


Nem írnak konkrétabbat.

ápr. 4. 03:13
 6/9 anonim ***** válasza:
28%
Fejfájás.
ápr. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Azt nem tapasztaltam.


Te kristályoztál? Vagy ismerősöd?


Izomfájdalmam van, de nem tudom, hogy lehet-e testi megvonási tünete. Lehet mástól fáj.

ápr. 4. 12:06
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
2es vagyok. Ja, nem ír semmi fizikai tünetet. Ezekről a szerekről nincs annyi infó. Szerintem izomfájdalmad lehet tőle simán utánna, kicsit feszültebb az egész tested szerintem. Szedj vitaminokat, biztos nem tett ez jót a szervezetednek. Jobbulást!
ápr. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8-as. Köszi! Szedek Supradynt és Sirdalud izomlazítót. Szedek melléjük bipol zavarra is gyógyszert. Frissen beállítva az adagolása.
ápr. 8. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!