Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van aki jártas ebben a témában?

Van aki jártas ebben a témában?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az egyik gyerekkori ismerősöm sajnos mentális beteg, elég durva szinten. Felfoghatatlan módon csonkította meg magát párszor, rengeteg gyógyszer szedett már így is, viszont a minap teljesen el borult az agya és brutális módon megcsonkította a kezét, úgy hogy csoda, hogy túl élte. El szállították őt a pszichiátriára, és jelenleg “gumiszobában” van, a családjával sem beszélhet. Nagyon rég nem beszéltem vele, és nagyon aggódok érte, nem tudom fel fogni hogy ez mègis hogyan történhetett, világ életében , csupa mosoly- életvidám lány volt. Szerintetek valaha rendbe jön a mentális egészsége? Vajon milyen kezeléseken megy ott keresztül? Sajnos az interneten nem sok információt találtam erről, de bízok benne hogy valaki itt tud a kérdésemre választ adni. Előre is köszönöm.

ápr. 4. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
44%
Nincs gumiszoba.
ápr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
Gyúgyszeres kezelést fog kapni és mindaddig benn tartják, amíg magára vagy másokra veszélyes magatartást tanúsíthat. Ez akár hosszú ideig is eltarthat. Az időtartam és a jövőbeli kilátásai főként attól függnek, hogy mi a diagnózisa (pl. skizofrénia, skizoaffektív zavar, major depresszió, valamilyen organikus eredetű pszichózis stb.) Nyugodj meg, benn vigyázni fognak rá.
ápr. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
24%
Szia. "Hogyan történhetett?" Úgy, ahogy a hasonló esetek majd mindegyikében. Belemászhatott okkult praktikákba, és a lelke megnyílt a gonosz démonok előtt. Azok pedig belülről így gyötrik azokat, akik megnyílnak nekik. Van ebből a helyzetből is szabadulás. Az ÚR JÉZUS KRISZTUS, ISTEN Fia meggyógyíthatja őt is.
ápr. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!