Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Veletek is voltak bunkók a...

Veletek is voltak bunkók a lelki segélyszolgálatnál?

Figyelt kérdés
Tegnap este felhívtam őket mert nagyon nehéz időszakon megyek keresztül, sok rossz gondolat fordult meg a fejembe. Felhívtam őket hogy segítsenek, kibeszéljem magamból elmondjam nekik. Erre aki felvette egy vénasszony hozzám vágta hogy ez nem egy csevegős vonal, nem arra van :(
ápr. 8. 08:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mi volt a konkrét probléma?

Ettől függ minden.

ápr. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%
Gondolom férfi vagy, ha nő lennél egyből lenne akit érdekelne
ápr. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért biztos dolgoznak értelmes emberek is lelkisegélynél
ápr. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%

Igen, pl én az voltam, sose bunkóztam, és sok munkatársam se. Volt aki viccet csinált az adott szituációból, és másik szobából hallottam olyant, idézek:

"Nekem is volt ekkora problémám, mégis itt vagyok, nem tudom mit vernyogsz"

Sors fura fintora, hogy ez a nő másnap meghalt autóbalesetben, szóval a Jó Istent is tudom ajánlani pszichológus helyett. Nem azt mondom, hogy ő ölte meg a csajt, csak Isten jó, szeret.

ápr. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%

Kíváncsi lennék, hogy miért lett törölve egy válasz. Én olvastam.

Bizony, sajnos hiába mondja valaki magát segítőnek, nem biztos, hogy tud is. És borzasztó emberek vannak a világon. Simán kinézem, hogy kifigurázzák más baját.

ápr. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes hogy engem lepontoztak, próbáljátok ki hányan segítenek ha férfi vagy és hányan ha nő.... Hatalmas a különbség
ápr. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Lány vagyok kis segítség :)
ápr. 8. 10:16
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már is sokkal jobb helyzetben vagy, százszor több segítséget kapsz bárhol
ápr. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%
Én mikor egyszer felhívtam egy ilyen vonalat, a nő mondta, hogy ő most mit csináljon? Keressek fel egy szakembert és rámtette a telefont.
ápr. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
10:32 borzalmas hogy probal az ember segitsegert fordulni es ilyenek. De ma felhivtam a kek vonalat es ott nagyon kedvesek voltak
ápr. 8. 10:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!