Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudnátok pszichológust, vagy...

Tudnátok pszichológust, vagy valamilyen online lelki segély-szolgálatot ajánlani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szombathelyen tudnátok olyan pszichológust mondani, aki olcsó? Huszonéves fiatal vagyok, nem tudnám kifizetni a 8-10 ezer forintos alkalmakat egy pszichológusná, és gyanítom, hogy nem 2-3-ra lenne szükségem.l. Vagy esetleg van olyan, akihez a TB-rendszeren keresztül el lehet jutni? Vagy valamilyen weboldal, ahova írhatok, és egy pszichológus válaszol? Vagy valamilyen lelkisegély-szolgálat, ami nem telefonos? Nagyon egyedül vagyok, annyira nagy szükségem lenne egy beszélgetésre, hogy végre valaki meghallgassa a problémáimat, és segítsen elvi szinten kitalálni, hogy hogyan oldhatnám meg őket, és mit csináljak, mert már egyedül nem megy. Köszi a válaszokat előre is!



2017. aug. 23. 10:08
 1/2 anonim válasza:
Nem vagyok pszichológus, sőt szombathelyi sem, ráadásul az sem biztos hogy tudok segíteni (na ezzel most sok kedvet csináltam :D ) de ha szeretnéd hogy meghallgasson valaki, privátban beszélgethetünk
2017. aug. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én zalaegerszegi vagyok

116-123 az országos lelkisegély telefonhívás és mobilról is ingyenes. Ingyenes chat Délután Alapítványnak van még ingyenes e-mailes segítség nyújtása ill. Sós.lelkiposta nekik is ingyenes az e-mailes segítség nyújtásuk. Én ezeket tudom mert így kértem segítséget. Bővebben szívesen írok priviben erről de csak úgyis írhatsz.

2017. okt. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!