Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem mentem el önismereti...

Nem mentem el önismereti tréningre mert nem hiszem hogy szükségem van rá, de az állapotom elég összevissza pedig szedek gyogyszereket. Kontrollon rá fogja vágni a pszichiáter hogy nem követem az utasitásokat és amiatt van vagy megérti?

Figyelt kérdés

Depressziora és szorongásra kaptam gyogyszereket.e gy ideig élveztem a vegetálást velük. Egy ideig fellegelben éreztem magam mennyire jol ismerem magam: számomra értéktelen a legtobb dolog és nem vagyok jo csak egy valamiben ami nem hoz p2nzt. Abban se teljesen. De ugy alapbol motivált voltam hogy gyogyszerek vannak és egy ideig nem volt semmi. Egészen addig mikor rosszul keltem fel multkor és mindenki felől azt érezten megint hogy hanyagol pedig egyik pillanatban szeretek egyedül lenni meg nem tartok magamhoz érdemlegesnek senkit, aztán a haveri kapcsolatokban meg zavar ha nem keresnek vagy félreértek valamit. De aztán megint elvagyok lazán. Nem letttem normálisan diagnosztizálva nehogy bajom legyen munkakereséssel mer igy js nehéz.

Magamba mélyedtem elfogadtam magam igy feleslegesnek tartom a drága tréninget amit megint csak egy önző ember tart meg és sztem ugyanez lenne..ismerem magam ugyanugy egyik pillanatban fent, aztán lent.

Amit szeretnék azt se tudon mindig csinálni mert inkább alszok. Utálom a világot meg az emberek nyugtalanitanak de annak orulok hogy kizártam magam ebből. Nem foglalkozok senkivel akit nem ismerek és látszólag fura dolgokat csinálok (nem beszélek senkivel, ha nincs frontin idegeskedek stb.)

Pedig pár napja olyan határozottan állitottam hogy én maga az istenség vagyok igy is

Na nem is ez a lényeg szerintem nem fog ezen egy tréning segiteni biztos vagyok benne mivel alapvethen egy idő után rosszat feltételezek emberekrol, elég pár szó ami nem tetszik, stb, vagy megunom őket. Unalmas. Szeretek egyedul lenni de ha van alkalmam nem magányosnak lenni nagyon fusztrál ha hanyagolnak vagy nem vagyok valakinek az első.

Na szoval semmi ilyen csoportos dolog nem érdekel...



ápr. 9. 15:29
 1/10 A kérdező kommentje:

Franc se tudja mi ezamugy. Tegnap meg akartam halni, ma irogatok valahova szorakoztato, semleges érzelemmentesen vagyok, összevissza van minden. Lehet erősebb kedélyjavito kell. Tudnám én mit kell valtoztatni meg ismerem én magam... Ez azoknak van akik nem tudják miben jok meg mi a bajuk. Én pontosan tudok mindent magamrol mi miért van

DE EZ NEM OLDJA MEG HOGY TUDOM MEG FELVESZEK EGY JELLEMET HOGY NA MOST ÉN EZ VAGYOK

ápr. 9. 15:30
 2/10 A kérdező kommentje:
Amugy meg jelentéktelen ugyis én is megrohadok egyszer 🤣
ápr. 9. 15:31
 3/10 A kérdező kommentje:

Segitséget kértem már de gyogyszereket kaptam ami oké de ha már lud legyen kövér had kenjem magamba a frontint

Remélem egyszer én is egy biorobot leszek és szépnek látom ezt az ocska világot meg az embereket benne

ápr. 9. 15:32
 4/10 A kérdező kommentje:
Pedig tudom hálás vagyok van egészség meg vannak végtagjaim DE ETTŐL NEM VÁLTOZIK AZ ELMEÁLLAPOTOM HOGY TUDOK VALAMIT meg hogy tudok mindent... Ez nem ilyen
ápr. 9. 15:34
 5/10 A kérdező kommentje:
Aludni a legjobb
ápr. 9. 15:34
 6/10 anonim ***** válasza:
57%

tldr;

Ha te nem teszel meg mindent a gyógyulásodért, akkor az orvosod sem fog sokat erőlködni.

ápr. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azóta jobb lett.
ápr. 9. 16:43
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát ha nem mész a kiírt terápiás tréningre akkor minek rinyálsz itt.Az a legnagyobb baj,hogy előadod hogy ilyen szar meg olyan szar(amit el is hiszek)közben még te nem teszel meg mindent a gyógyulásodért.És ha az orvos ,jogosan flegmázni fog ,még te leszel felháborodva.Pedig ha te nem teszel meg mindent magadért akkor kire vársz?Az orvos ,a pszichológis....ha te szarsz bele hidd el ök sem fognak feleslegesen terápiára küldözgetni.
ápr. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én pont hogy mindent megteszek
ápr. 9. 19:41
 10/10 anonim ***** válasza:

A gyógyszer csak ront az àllapotodon.


A mentális betegsegek leggyakoribb okst a bántalazó szülőkkel együttlakás illetve kapcsolattartás.

ápr. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!