Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezek lehetnek a paranoid...

Ezek lehetnek a paranoid skizofréniám tünetei is? Vagy esetleg a gyógyszeré? (Az eddigi pszichiátereim sem tudták megmondani.)

Figyelt kérdés

Éjjelente néha arra ébredek fel, hogy mintha a nevemen szólítana egy családtagom, hangosan. De néha csak annyit mond: "Halló?!"


Gyakran pedig én kiáltok fel, jajgatok, stb, vagy magamban beszélek éjszaka.


Máskor pedig: napközben fennakadnak a szemeim, görcsösen csak felfelé tudok nézni, annyira, hogy már fáj, és ez egy órán túl is sokszor tart. Amikor az utcán jön rám, azt is hihetik tévesen, hogy valami drogos vagyok, vagy ki tudja... Nagyon rossz érzés. Ráadásul, olyankor, ha erőltetem a lefelé nézést, homályos lesz az érzékelt kép lentebbi része, és azonnal visszaugranak felfelé a szemeim. A tudatom is amolyan "félárbócon" működik ilyen esetekben.

Esetleg ez valami neurológiai probléma? Például Pick-betegség-szerűség?


márc. 19. 23:13
 1/5 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok, hamarosan 31 éves.
márc. 19. 23:14
 2/5 A kérdező kommentje:
És nagyon feledékeny is lettem.
márc. 19. 23:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is szoktak ezek lenni, de mondjuk nekem más tüneteim is vannak. Én nem menetem orvoshoz, szóval sajnos nem tudok választ adni.
márc. 20. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gyógyszer mellékhatás ha folyamatosan csak felfele tudsz nezni

En akinetont kaptam rá

márc. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, második válaszoló.
márc. 20. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!