Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi okozhat gyakori rémálmot,...

Mi okozhat gyakori rémálmot, aztán nagyon erős szívverést ingerek játszását?

Figyelt kérdés

Kb mindennapos az éjszakai felriadás a rémálmaimból. Hol a saját öngyilkosságom, hol más halála de általában ahogy megnéztem mindig vagy egy félelemről vagy a múltbeli traumákkal kapcsolatban álmodok.

Nem tudok végig aludni egy éjszakát sőt volt mikor 4-kor feküdtem le aztán 5:30kor keltem mert rosszat álmodtam és ennyi volt arra a napra az alvás éjfélig..



ápr. 13. 03:33
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Poszt traumás stressz szindróma.


Egyértelműen. Kérdező, van pszichés segítséged? Kérdés alapján anyukád nagyon szeret, ő meghallgat téged?

Vannak legalább egy igaz barátod, aki egyfajta biztonságérzetet ad neked?


Van egy olyan rossz gyanúm, hogy most is rosszat álmodtál. Ilyenkor a 116-123 ingyenes lelkisegély szolgálatot tudom ajánlani.

ápr. 13. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, nem kapok pszichés segítséget szakembertől.
ápr. 13. 03:46
 3/3 anonim ***** válasza:
14%
A pszichés háttér valószínű, de lehet szervi oka is. Az alvási apnoé a felriadás és a rossz alvás mellett rémálmokkal is járhat. Nekem is szoktak rémálmaim lenni, többnyire olyankor, amikor horkolok éjjel.
ápr. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!