Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongás és depresszió...

Szorongás és depresszió elmúlhat magától?

Figyelt kérdés

Régóta küzdök ezzel. Pszichológus vagy/és pszichiáter segítségével de igazán sosem lett megoldva.


Mivan ha elfogadom hogy rosszul vagyok és nem csinálok semmit a "gyógyulás" érdekében?


ápr. 13. 09:16
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Félek, hogy "önmagától" nem...
ápr. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
Nem
ápr. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
Akkor marad minden így. Ezt elfogadni nem lehet..
ápr. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Ezek csak ürügyek arra, hogy ne csinálj semmit, így ha nem akarod nem is fog.
ápr. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4es: 15 éve küzdök vele!! Mostanában kezdem megunni a harcot. Voltak nagyon jó időszakaim, de ilyen mélyen még nem voltam.
ápr. 13. 13:23
 6/10 anonim ***** válasza:

4es vagyok. Ha elfogadod akkor még nem elég rossz neked. Az ember kézzel lábbal menekül ( mibdent megtesz amit tud) a rosszból..


Csak nem tudod elfogadni hisz kérdést írtál ki.

ápr. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
4es: túl kényelmes az életem. Ez lehet a baj. De közben nem akarom feladni a kényelmem.
ápr. 13. 17:24
 8/10 anonim ***** válasza:
4es vagyok lehet de ezt te tudod..lehet apró változás is sokat javítana az állapotodon
ápr. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Lehet! Azért a magánéletem az ami nincs rendben... egyedül vagyok, magányos, de ezen nehezebb változtatni mint m.helyet váltani.
ápr. 13. 23:48
 10/10 A kérdező kommentje:
Bocs kicsit hülyeség amit írtam. A lényeg hogy munkahely váltáson töröm a fejem, de persze ha nem lenne a szorongás akkor eszem ágában nem lenne váltani munkát.
ápr. 13. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!