Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Én is gyilkos vagyok?

Én is gyilkos vagyok?

Figyelt kérdés

Tegnap ahogy Fótra mentünk elgázolt a vonat egy embert. Azóta azon gondolkozok hogy én is gyilkosnak számítok-e valamilyen szinten? Kicsit azt hiszem meg is rázott a dolog.

Nagyot dudált a vonat….koppanás….és hirtelen fékezés. Már akkor tudtam hogy biztos embert ütöttünk el. Kirázott a hideg és azt hiszem kicsit be is könnyezhettem. Nagyon rossz volt


ápr. 14. 10:12
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Hogy lennél már gyilkos, te csak utas voltál a vonaton.

Te csak sodródtál az eseményekkel. Tehettél volna ellene valamit? Nem, mert nem látsz előre, a vonat szélvédőjére, tehát fogalmad se volt, hogy mi készül.

ápr. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Utasként semmilyen befolyásod nem volt az eseményekre. Nem ismerem a körülményeket de valószínűleg a mozdonyvezető sem tehetett sokat a gázolás elkerülése érdekében. Baleset volt, amit sok esetben a síneken figyelmetlenül átkelő gyalogosok okoznak, olykor eleve öngyilkossági szándékkal állnak vagy fekszenek a sínekre.
ápr. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
ápr. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Az első válasz miért lett lepontozva, mikor ugyanazt írta?
ápr. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Miből gondolod, hogy gyilkos vagy?
ápr. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Oriasi hulyeseg. Meg a vonatvezeto sem az, de neki jogos a gondolat. Gyerekkori szomszedom pontosan igy jart, leszazalekoltak es kesobb ongyilkos lett.

Viszont trauma volt utaskent atelni. Ha lattad, plane, ha nem, akkor is. Ez evekkel kesobb is normalis, ha eszedbejut es szornyu erzes.

ápr. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Borderline
ápr. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
s71 vonatos pam
ápr. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!