Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagy a baj,ha vannak gyilkos...

Nagy a baj,ha vannak gyilkos gondolataim?

Figyelt kérdés
Van egy ember, akit annyira gyűlölök, hogy egyre többször elgondolkozom ezen. Azon szoktam gondolkodni, hogy hogy csináljam és hogy hogy rejtsem el a bizonyítékokat. De tudom, hogy én SOSEM tennék ilyet. Nagy a baj? Nektek is voltak ilyen gondolataitok? Tudtok rá valamilyen megoldást?

márc. 29. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Először, is keress fel egy pszichológust .nem mondom hogy bolond vagy, csak szerintem jó lenne egy szakemberrel beszélni, nekem is szoktak ilyen gondolataim lenni, amikor ideges vagyok valakire.
márc. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Darius- ***** válasza:
100%
Nem. Gondolni nem bűncselekmény. Hogy a vallás mit mond erről megint más.
márc. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben azért gondolsz ilyenekre, hogy kiadd magadból a dühöd, nem gond. Nekem is van egy ennyire gyűlölt személy a múltamból, de még a legnagyobb haragom közepette is tudom, hogy ez csak gondolat, amúgy nem tenném meg, tehát késztetést nem érzek rá. Mindenkinek vannak agresszív gondolatai, még ha nem is ilyenek, és még ha nem is beszélünk róla.
márc. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
márc. 30. 00:41
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokunknak vannak ilyen gondolataink, amikor valakit gyűlölünk. De nem is tartom annyira furának, a filmekből, hírekből ömlik ránk ez a téma napi szinten.
márc. 30. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
nemregiben hallgattam errol egy eloadast angolul a neten. a professzor azt magyarazta hogy a gondolataink felbukkanasaert nem vagyunk felelosek de azert igen hogy vegrehajtjuk e oket vagy nem. Ha viszont ugy erzed hogy kisertes szintjen vannak a gondolataid akkor keress fel egy szakembert akiben megbizol o tud majd segiteni. en is voltam hasonlo helyzetben de ebbe nem megyek bele a public elott, es segitseget kaptam a pszichiatertol es egy olyan embertol aki ugyan nem volt szakember de nagyon tapasztalt volt a mentalis problemak teren.
márc. 30. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!