Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha olyan szürreális dolgok...

Ha olyan szürreális dolgok történnek, amiket már képtelenség a valóság talaján kezelni, akkor melyik a jobb irány hogy az ember ne kössön ki a zárt osztályon? Többi lent

Figyelt kérdés

Nem is tudom hogy hova kellene ezt kiirnom, miután megtaláltam ezt a helyet, ide vagy az ezotériába.


A lényeg az hogy egy jó ideje úgy érzem hogy üzenni akarnak nekem, hogy rájöjjek hogy egy mátrix szerű világban élünk mert annyira filmszerűvé vált az életem.

Sokszor emiatt már torzulva érzem a valóságot, mint amikor kiskoromban lázálmom volt és úgy érzetem hogy a puha párja kőkemény.


Egy harc van a fejemben mert eddig materialista voltam, de miután megtörtént ez a szürreális eseménysorozat, azóta úgy érzem hogy hülye vagyok, hogyha nem veszem észre hogy bábok vagyunk és valamilyen felsőbb hatalom intézte ezt így…


Természetesen hogyha ezt elmondanám orvosnak, akkor egyből skizofrén lennék(megjegyzem hallucinalni nem szoktam és hangokat sem hallok)


Szóval a kérdésem nem spirituális szempontból az az, hogyha ellent mond a materialista valóságnak az ami történt és úgy érzed hogy valami figyel és röhög rajtad, akkor hogy maradj épelméjű? Ha úgy élsz hogy tudod hogy figyelnek és a matrixban vagy, vagy ha ellentmondasz ennek?


Azt még megjegyzem hogy eleve gyerekkorom óta a szerencsétlen típus vagyok és rengeteg alkalommal nagyon furcsán alakultak a dolgok mintha egy rossz filmben lennék.

De ami most történt az végleg betette a kaput.


ápr. 14. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kell attól félni, hogy diagnosztizálnak egy rendellenességet, mert legalább elindulhat egy folyamat, ami akár javulást is hozhat. Ha a holtpontról való kimozduláshoz gyógyszerek vagy terápia szükséges, akkor meg kell lépni a dolgot, mert magától láthatóan nem változik semmi.

Annak az esélye, hogy itt valami természetfeletti történik, azért valljuk be, csekély.

ápr. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
így: Na és akkor mi van, ha valaki figyel? Te csak teszed a dolgod, keresed a boldogságod akkor is, ugyanúgy, mintha nem figyelne senki. Nem kell ennek semmiféle jelentőséget tulajdonítani, senkit sem kell meggyőzni, hogy mátrixban él és arról sem, hogy nem. Vallásszabadság van, a zárt osztályt meg a betegeknek tartják fenn, akiknek gondot jelent megkülönböztetni a valóságot a képzelgéseiktől. Ha ott tartasz, azt már úgysem tudod eltitkolni.
ápr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Borderlineos vagy
ápr. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mit tartasz te szürreálisnak, mi történt?
ápr. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól még, mert nem hallucinálsz ez úgy néz ki, mint egy pszichózis, menjél orvoshoz. Ha nem az, akkor nem csinálnak semmit, túl sok filmet nézel és tájékozatlan vagy, a skizofréniának sokféle tünete van, nem ilyen faék egyszerűen szűrik és vágnak be zártra.
ápr. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!