Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Kozepiskolas vagyok, 11. osztalyba jarok. Eros gimiben tanulok naponta rengeteget tanulok. Most, hogy visszajottem szunet utan rengeteg tantargybol kell keszulnom, holnap is 6-bol irok. Nagyon sokat kell ra keszulnom es egyszeruen ugy erzem hogy mar nem birom, fel akarom adni ezt az egesz tanulast legszivesebben csak aludnek. Az egesz hetveget vegig tanulom mindig, nagyon keveset pihenek. Mikor leulok tanulni akkor nincs motivaciom hozzakezdeni csak ulok es nezek ki a fejembol, mikor elkezdek tanulni mindig faj a fejem es alig birok koncentralni. Az eredmenyim nem rosszak 5 tanulo vagyok neha becsusszan egy 4 vagy egy harmas. Mikor nem ertek valamit (foleg matekbol) hanyingerem lesz elkezdek gorcsolni es ha nem talalok ra megoldast akkor hagyom az egeszet. Tudom hogy tulzasnak tunik, de nem az. Mit tegyek?
ápr. 14. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
6%
Borderlineos vagy
ápr. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1


Talán nem kéne hülyeségeket írni.

ápr. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi, kicsit kiégtél! Ahogy írtad pihenni kellene! Ha nem romlott a teljesítményed, semmi más baj nincs!
ápr. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még az előzőhöz annyi esetleg segítséget kérhetsz az iskolapszichológustól, ő többet tud tenni mint amiket itt írkálnak!
ápr. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!!
ápr. 14. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!