Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítségre van szükségem! Nem...

Segítségre van szükségem! Nem tudom mit tegyek? Nagyon fontos, írjatok kérlek!!!!!

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy nekem egy hét múlva, fotózásom lesz. És 60-kg ból 62.5kg lett. Ha 4-napig csak zöldséget eszek, de 500cal-t az utolsó 3-nap ba meg semmit akkor el tudom érni az 55kg-t? Engem nem érdekel, hogy izom vagy zsír de muszáj elérnem!!! A mai nagyon sok volt?

Reggeli: 20-szem Szőlő 97g 68cal, egy db alma 109g 57cal.

Ebéd: Görög saláta fetával 1.5adag 338cal, 10g Édes buhonya sütve 9cal, 30g diák csemege 145cal,50g uborka 8cal, 156g répa elkészítve 55cal, 20g avokádó 32cal.

Vacsora: talán egy alma, de előtte el megyek sétálni.

Nasi: 50g eper 16cal

Ez összesen: 727cal és 78g szénhidrát, 20g fehérje és 35g zsír. Olyan sok volt, annyira bűntudatom van. (Félig gyógyult bulambiás)



ápr. 14. 17:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Kb öt percig lenne jobb, aztán keződik elölről, mert ez egy spirál és ugyanolyan szar lesz vagy rosszabb, mint előtte. Akkor lesz jobb, ha segítséget kérsz és elmész szépen orvoshoz.
ápr. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
76%
Pont jó kategóriába tették át ezt a kérdést 😂
ápr. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megközelítheted koplalással és sok mozgással. A fogyásod 95%-a bél és gyomortartalom, és jó sok folyadék lesz. Ha zsíros vagy, netán úszógumis, az ott marad ugyan úgy. Szóval nincs értelme annak, amit akarsz csinálni. Szóval akkor most a látvány a fontos, vagy a szám? Ha a szám, akkor vedd ki az elemet a mérlegből, aztán képzeld oda amit akarsz. Ha a látvány a fontos, akkor az sok hét munka, egészséges keretek között.
ápr. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A te érdeked, hogy ne legyen most belőled modell. Előbb meg kell gyógyulnod.
ápr. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!