Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy néz ki egy ülés egy jó...

Hogy néz ki egy ülés egy jó pszichológusnál? Milyen a jó pszichológus?

Figyelt kérdés
Kicsit úgy érzem megrekedtem. Kb fél éve járok hozzá. Eleinte, amíg felvázoltam a problémáimat, a múltbéli dolgokat, addig értettem miről van szó, mondott pár okos dolgot, de úgy igazán nem mondott semmi gyakorlati dolgot pl a szorongásaim oldására, vagy hogy mit tegyek különböző helyzetekben. Az utóbbi időben meg tényleg csak annyi, hogy átbeszéljük az elmúlt egy hét eseményeit. Nem nagyon mond új dolgot. Kicsit elbizonytalanodtam.
ápr. 15. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki reszletesen azt, amit itt leirtal. Azzal lehet dolgozni,ami van, es a pszichoval kapcsolatos erzeseidet, gondolataidat eredemes bevinni temakent a terapiara. Aztan ha nincs eloremozdulas ujabb par het utan se, esetleg valts.
ápr. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

kérdezd meg, hogy szerinte haladtok-e, és szerinte meddig van értelme még folytatni ezt a terápiát?


Sokféle terápia van, lehet, hogy a te bajodra egy másik jobban passzolna pl.


Pl. KIP, EMDR, pszichodinamikus, sématerápia, kognitív-viselkedéses stb.

ápr. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm
ápr. 15. 16:30
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Normális, vannak ilyen meg olyan időszakok a terápiában, van, hogy leül néha. Én analitikusra járok. Igazából minimum 1 évet le kell hüzni, sőt több, mire lesz eredmény! Sajnos lassú folyamat, de én is azt mondom, mond el neki az aggályaidat!
ápr. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!