Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy recept nelküli nyugtató...

Egy recept nelküli nyugtató sem használ nekem, mi ennek az oka?

Figyelt kérdés

A xanax hasznal, de arrol le akarok szokni teljesen, mert ameddig beveszem jol vagyok de aztan nagyon rossz utana.

Probaltam mar sok recept nelkuli nyugtatot amit napkozben vettem be, semmo hatasa nem volt.

De nem ertem ez hogy lehet..azert megiscsak ernie kellene valamit ha mar nyugtato.

Volt amibol bevettem 5ot es semmi hatasa nem volt.

De nagyon erosen szorongok lehet azert nem hasznal, mar nem maradt sok olyan amit nem probaltam..


ápr. 16. 21:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
51%
Azért nem használnak a vény nélküli "nyugtatók", mert azok erős szorongásnál semmit sem érnek. Járni kellene mellette pszichoterápiára. A Xanax sem kezelte a problémádat, hanem csak elnyomta a tüneteidet... Ha nem kezeled a kiváltó okot, akkor nem fog megszűnni a szorongás.
ápr. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A kiváltó okot szüntesd meg ....
ápr. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!