Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, hogy ezt csinálom?...

Normális, hogy ezt csinálom? Kezdődik a fejemben v. mi baj?

Figyelt kérdés
Nagyon háklis vagyok arra, ha v.ki hozzányúl a cuccaimhoz, bemegy a szobámba, akár ott vagyok, akár nem. Ezen kívül sazokásom, hogy szépen bevetem az ágyamat, és ha v.ki ráül, nem tudom megállni, hogy ne rendezzem el azonnal. A tárgyaimat, holmijaimat is rendezgetem, minden holminak megvan a saját helye, és zavar, ha nem ott vannak, ahol.
2010. okt. 27. 15:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ez már kényszeresség lenne.

Egyszerűen szereted a rendet, talán egy kicsit jobban, mint mások:)

Azt én sem bírom elviselni, ha kotorásznak a ruháim között, de ez szerintem természetes.

2010. okt. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Szerintem rendmániád van erősen, ez lehet kellemetlen, de akár kóros is. Innen nem tudom, de nem is vagyok szakavatott, ha zavar, beszélj orvossal. Lehet ez egy naggyon precíz nevelés is, de lehet kényszerbetegség eredménye is.
2010. okt. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit jelent az, hogy nagyon háklis. Fejtsd ki, mit érzel ilyenkor! Orvosi eset vagy csak simán szereted a rendet. Én is szeretek mindent a helyén tudni és zavar ha a párom mindent össze-vissza rakosgál.
2010. okt. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Rendszeretet, normális igény a privát szférára.
2010. okt. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát nem éppen normális. Az első oké, de a többi nem egészen, ha nem tudod megállni, hogy ne legyen semeddig se rende(ze)tlenül.
2010. okt. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Olyan érzés, mikor a fentebb írottak történnek, mintha v.ki/v.mi szorongatná a gyomromat. Eddig még nem sikerült megállni, hogy ne rendezzem vissza a helyére. Igazából hozzánk nem jár senki, szóval más nem látja ezt, de ugyanígy vagyok a boltban is (mindegy, hogy kisebb, vagy nagyobb bolt). Rögtön a helyére teszem az adott részlegre nem való árut.
2010. okt. 27. 23:06
 7/10 anonim ***** válasza:
MONK :D
2010. okt. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én a tescoban élem ki az iylesfajta vágyaim és rendezgetem ott a cuccokat... bocs ha elrakam vmit onnan ahova te raktad
2010. okt. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És ha árufeltöltőnek mennél ?
2010. okt. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na azt azért nem. Már voltam, és nem fizettek ki. Igaz, utána kiverettem belőlük a pénzemet - de akkor is.
2010. okt. 28. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!