Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért csinálom ezt? (Bővebben)

Miért csinálom ezt? (Bővebben)

Figyelt kérdés
Nagyon röviden annyiról van szó, hogy Már évek óta nem érzem jól magam. Ha történik is valami jó, akkor is rosszat látok benne, és néha úgy érzem hogy szétpattannak az idegeim, ha nem beszélhetek valakivel, és úgy érzem, hogy szükségem lenne valami segítségre. De mégis, ha valaki közeledik akkor azonnal lerázom, ha segíteni akarnak rögtön visszavonulok, és bizonygatom, hogy semmi nincs. Ugyanakkor sokszor lejátszok magamban jeleneteket, hogy hogyan beszélném ki magam. Mégis mindig megfutamodok. Barátaim sincsenek, épp ezért. Miért csinálom ezt??? :(
2011. júl. 30. 20:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?Fiú vagy lány?
2011. júl. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
18/L
2011. júl. 30. 20:26
 3/16 anonim ***** válasza:
szerintem depressziós vagy, megfűszerezve egy kis pesszimizmussal... Fordulj szakemberhez, mert ez hosszú távon nagyon nem jó.
2011. júl. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
de ez nem ilyen egyszerű... MErt erre is gondoltam, hgoy valami szakemberhez, ha már ismerősnek nem megy, dee eljátszottam párszor a gondolattal aztán mindig "megbeszéltem magammal", hogy nem kell, jobb lesz egyedül..
2011. júl. 30. 20:31
 5/16 anonim ***** válasza:
Próbálj meg valamibarátot találni, és vele beszélhetsz.és mások felé is nyiss,beszélgess többet.
2011. júl. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Miért csinálod? Magadtól kérdezd és válaszold is meg! Ez az első lépés...

Amúgy meg járj pszichoterápiára (de csak semmi gyógyszer)!

Nekem bejött, hasonló helyzetből jöttem ki. :)

2011. júl. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
de hol mehetnék ilyenre? ... :S (Tisztára ördögi kör az egész...)
2011. júl. 30. 20:42
 8/16 anonim ***** válasza:
Ördögi kör? Ugyan. Keress egy pszichodokit és sírd el neki a bánatod. Persze, ezért fizetni is kell, de szerintem megéri.
2011. júl. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik, az a gondod, hogy nem vagy jóban önmagaddal. Ezt kéne feltárnod, mit nem tudsz elfogadni, mi a bajod saját magaddal.
2011. júl. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

"Keress egy pszichodokit és sírd el neki a bánatod"

Hát ez az, nem lennék képes más előtt sírni, még magam előtt sem vállalom be igazán, szerintem gáz....

2011. júl. 31. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!