Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a baj velem? Miért csinálom...

Mi a baj velem? Miért csinálom ezt?

Figyelt kérdés
Depressziós vagyok elég hosszú ideje, bár ebből más semmit nem lát, mert a külvilágnak nem mutatom egyáltalán. Viszont az utóbbi időben észrevettem hogy nagyon sok minden rosszul esik amit mások csinálnak, sokszor vagyok ideges, féltékeny, sokszor haragszom másokra, és ilyenkor bántanom kell valakit(érzelmileg természetesen), hogy "jobban" érezzem magam. Természetesen ettől nem lesz jobb, de ezt az érzést csak az érti, aki már átélte, nem tudom elmagyarázni. Mit tudnék kezdeni ezzel?
2011. aug. 16. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:
nem tudom, de a volt barátom ugyanilyen mentalitású. írj privit.
2011. aug. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
menj el a pszichiaterhez mert rossz vege is lehet! a depressio nem jatek! tobb megjelenesi formaja van.mi lesz ha egyszer majd a fizikai bantalmazas fog oromet okozni?ne hanyagold el,jo hogy belatod hogy ez abnormalis ez mar fel siker,csak kerj segitseget hogy teljes lehessen a sikered!
2011. aug. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos volt már példa arra is, hogy ez a bántalmazás fizikai formában nyilvánult meg, de persze nem kell semmi durvára gondolni. Utána mindig nagyon bűntudatom van, de csak ideig-óráig... Rengeteg emberben csalódtam az utóbbi időben, már félek magamhoz bárkit is közel engedni, mert tudom hogy úgyis csalódás lesz a vége.
2011. aug. 16. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!