Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Előfordul, hogy terápia után...

Előfordul, hogy terápia után se párt találni, de az ember rájön, hogy jobb neki egyedül, és el tudja teljesen engedni a történet?

Figyelt kérdés

ápr. 17. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Van aki pedig tudatosan dönt így mivel nem kell alkalmazkodnia senkihez.
ápr. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem ismerősöm írta azt hogy azért vagyok annyira frusztrált mert még nem voltam úgy együtt nővel hogy szexelés. Azt írta hogy a csajozást úgy könnyebben eltudnám engedni ha megtudnám milyen az az érzés amikor szexelsz egy nővel. Írta azt is hogy próbáljam meg a rosszlányok oldalt, ott fizetek a nőnek együtt vagyunk aztán kész. Lehet igaza van és ha nem találok nőt magamnak akkor én is így könnyebben eltudnám ezt az egészet engedni és fogadni.

Sajnos 170 cm 70 kg-osn pasival nem állnak szóba a nők, sőt még szidják is!

ápr. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
2! Ne haragudj, ez baromság, hogy a szexelés hiányától vagy ilyen...
ápr. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De ha megtudnám milyen érzés lehet könnyebben eltudnám ezt az egészet engedni és nem lennék annyira frusztrált hogy másoknak van nőjük és együtt tudnak vele lenni. Vagy te mit javasolnál akkor nekem 3-as válaszoló?
ápr. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!