Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miert csak délelőtt szorongok?

Miert csak délelőtt szorongok?

Figyelt kérdés
Szedek minden reggel 10mg cipralexet. Delelott iszonyat szorongok. Delutan jobb es estere teljesen jo.
ápr. 17. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet, nem jo a gyogyszer. Miota szeded?
ápr. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Talán a suli/munkahely miatt?
ápr. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

December óta szedem a tabit. Holnap megyek ujra pszichiaterhez.


Felmondtam a munkahelyemen tegnap 9év után.

ápr. 17. 18:09
 4/9 anonim ***** válasza:

Beszeld meg vele holnap. Van, akinek szorongast okoz az eszcitalopram, es mas tipusu gyogyszer kell.

Az merul fel bennem kerdeskent, ha estere teljesen jol vagy, hogy kell meg neked egyaltalan gyogyszer?

ápr. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen jo kerdes. Lehet hogy masfajta tabi kell nekem, vagy esetleg a mostanibol kell több?!
ápr. 17. 18:17
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a masfajta a tippem, de nem vagyok pszichiater(ed).


Azt probald elkerulni, hogy meg egy szorongasoldot is radtukmaljon. Xanax, Rivo, Frontin ilyenek, ezek fuggoseget okoznak. Ne indulj el ezen a lefele vivo gyogyszerspiralon, hogy aztan majd zombikent eld az eleted.

ápr. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Pedig frontint szedek a cipralex mellé. Reggel meg este.
ápr. 17. 19:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Aha. Hat te tudod. De a helyedben megbeszelnem dokival ezt a szorongosdit, igy meg plane, hogy szorongasoldoval is ez van.
ápr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen holnap megbeszélem. Holnap megyek 1 uj nőhöz magánrendelésre. Előtte állami szakrendelésre jártam, de annyi féle gyógyszert akartak felírni, hogy gondoltam mielőtt azokat beszedem még kikérdezek egy magándokit.
ápr. 17. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!