Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológiailag mire utal...

Pszichológiailag mire utal az, ha utálom a reggeleket és a délelőttöt, az estét meg az éjszakát meg nagyon szeretem?

Figyelt kérdés

De annyira, hogy így is, hogy korán szoktam kelni, nem megyek időben ágyba, hanem fennmaradok nagyon sokáig. Ha reggel olyan fáradt vagyok, mint a dög estére így is felpörgök.

Ha meg ráveszem magam hogy tényleg korán feküdjek le, olyan, mintha egy darabot vágnék ki az életemből, vagy lemondanék pl a boldogságról vagy a nyugalomról.


2022. jan. 4. 00:07
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
En is ilyen vagyok. Nalam arra utal, hogy szeretem a csöndet, magányt, ilyenkor tudok kreatív is lenni hogy nem zavar senki. Esetleg introvertaltsagra utalhat?
2022. jan. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bagoly típus vagy. Ez azt jelenti, hogy délutáni/esti a napszaki ritmusod, ez egy összetett dolog, genetikai alappal.
2022. jan. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Attól függ miért. Én is ilyen vagyok, de én csak azért mert este nyugi van/szeretek egyedül lenni
2022. jan. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
74%
Nálam sokáig egy gyerekkori trauma okozta, de tudtam mindig mitől van, nem tudtam vele soha mit kezdeni, ez van, el kell fogadni.
2022. jan. 4. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez nagyon sok mindenre utalhat:

Utalhat arra is, hogy introvertált típus vagy, valószínűleg este kapod meg azt a magányt, amire igényed van, hiszen valószínűleg akkor nem sürőg-forog körülöted senki.

Ha este csinálod a dolgod (alvás rovására) az jelentheti azt, hogy hallogató típus vagy pl én este tanultam, az volt a benyomásom, hogy akkor jobban fog az agyam, pedig csak halogattam a végsőkig. :D

Akárhogy is, ha rendszeresen kialvatlan vagy, az előbb-utóbb megfogod érezni a közérzeteden és az egészségi állapotodon, úgyhogy tényleg fontos, hogy a korodnak megfelelő időt aludj!

2022. jan. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Mondjuk nekem ez szívás, mert a barátnőm már korán lefekszik, én meg késő estig fennt vagyok és akkor jut eszembe minden, mindent akkor akarok csinálni.
2022. jan. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!