Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha befekszem a pszichiátriára,...

Ha befekszem a pszichiátriára, a munkahelyem értesülni fog róla?

Figyelt kérdés
Vagy az ellátási lapomat átadom a háziorvosnak, aki kiállítja a táppénzes papírom, amiben nem fog szerepelni, hogy hol voltam?

ápr. 21. 00:44
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
A munkahelyed nem fog értesülni csak a házi orvosod fogja tudni. Viszont a kórház állít ki táppénzes papírt így látni fogja a hr-es akinek leadod a táppénzes papírt. De miért baj ez? Mindenkinek lehet ilyen baja szerintem nem kell szégyelni vagy ilyesmi...
ápr. 21. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Egészségügy magánügy! Amíg nem veszélyezteted a munkahelyedet addig nem mert a Tp-papíron is csak beküldő kód van de avval Hr-nem tud mit kezdeni.
ápr. 21. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Az EESZT ben a psziho profilt le lehet tiltani úgy, hogy más orvos sem látja csak a szakorvos.

Munkahely pedig normál esetben nem látja a profilodat.

A táppénzigazolásból pedig nem derül ki.

Ha kórházban vagy akkor auto lejelentődik a benttartózkodás, külön kérni sem kell.

Ha ambuláns (bejáró) vagy akkor megint csak marad a körzeti doki, ő adja ki az igazolást és ő tudni fogja milyen ellátást kaptál

ápr. 21. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A táppénzes papíron látszani fog, hogy pszichiátria állította ki. Úgyhogy közvetetten meg fogják tudni.
ápr. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Táppénzes papírt a háziorvos állítja ki
ápr. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem. A kórház. Hidd el tudom, voltam. Ott kaptam papírt, azt adtam le a melóhelyen és az alapján kaptam a táppénzt.
ápr. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kórházi ellátás esetén a kórház állítja ki (auto) és kevesebb a táppénzed is kb. 10%-kal, tekintettel arra, hogy a kórházban elvileg "mindent" megkapsz. A "mindent" pedig inkább hagyjuk....
ápr. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!