Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez normális hogy így érzem...

Ez normális hogy így érzem magam pszichoterápia után?

Figyelt kérdés
Elkeztem járni paszichoterápiára,mert szorongok es sajnos mar panikrohamom is volt. Első 2 alkalom után semmi bajom sem volt, 3. alkalomnál kicsit jobban beleástunk a régi traumáimba, hogy a szüleim sokat veszekedtek stb stb, es azóta csak sírni van kedvem.Rendesen azt érzem hogy fáj a lelkem . Elkezdtem derealizálni is.Olyan mintha nem javulna az állapotom hanem még rosszabbodna. Vagy ennek igy kell lenni? Hogy először rossz aztán kezd majd javulni? Vagy ez hogy működik? Volt mar valaki így? Kinek hogyan működik a pszichoterápia? 24/L

ápr. 21. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Őszintén? Nekem sehogy. Gyakorlatilag elmondom, amit gondolok, kielemzem magam a terapeuta hünnyög egyet és közli, hogy ritka jó önismeretem, meg önreflexióm van, és hogy azért szeret velem dolgozni, mert több hónap munkáját végzem el egy alkalom alatt...csak akkor minek járok? Ha Gyakorlatilag pénzt adok azért, hogy ő üldögèljen és én elvegzem sz ő munkáját?
ápr. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%
Normális, persze, hogy felkavar, az a dolga. Legközelebb elmondod a terapeutának. Ez olyan, mint egy műtét, felnyitnak, trancsíroznak, majd meggyógyulsz.
ápr. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
64%

Igen, jó úton jársz! A nagytakarítás is úgy kezdődik, hogy előbb még nagyobb rumli lesz.

Légy bátor és kitartó! Sok sikert!

ápr. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!