Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik velem?

1234anonymus kérdése:

Mi történik velem?

Figyelt kérdés
Mar jo sok ideje kuzdok szorongassal, depresszioval, de ez csak rosszabb lett. Meg sulis vagyok, de utalok ott lenni. Minden diak basztat mindenkit, es a tanarok meg hagyjak. Egyszeruen fos a kozosseg. Itthon sem jobb, toxikus szulokkel akik ugyszinten kuzdenek mentalis problemakkal. Nem tudok koncentralni a tanulasra, allandoan alszok. Sokszor bantom is magam, altalaban a combomom szoktam kisebb- nagyobb vagasokat ejteni, ami akkor, abban a percben elegge megnyugtat. (Csak utana a sulyosabb verzes elallitasa, vagy az esetleges fertozes kezelese nem a legkellemesebb) Tobbszor gondolkoztam ongyilkossagon, korulnezes nelkul setalok ki az autok ele, majd megallnak ha akarnak, nem? Huzamossabb ideig szoktam ehezni is, de nem azert mert pl nincs itthon kaja, egyszeruen foloslegesnek tartom azt h kiszalljak az agyambol h egyek. Nincs semmi motivaciom, utalom magam, utalom a csaladom, a barataim, es az eletem is. Igazabol mar leszarom mi fog velem tortenni, de a ti velemenyetek erdekel.

ápr. 21. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj pszichiáterhez. Az antidepresszánsok és a nyugtatók segítenek átvészelni ezt az időszakot.
ápr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Huhh... hat a toxikus emberek sok bajt okoznak. Nekem csak a lakotarsam volt toxikus a covid alatt, nem tudtam elkoltozni, de az is elegge megviselt. Szoval valamennyire aterzem.
ápr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Első körben egy iskolapszichológust keress meg! Ingyenes, és pont a te korod körüli emberek segítése a szakterülete.
ápr. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!