Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ott hagyja a pszichológusom...

Ott hagyja a pszichológusom vagy inkább ne,mert én vagyok a túlérzékeny?

Figyelt kérdés

Lehet én vagyok a túlérzékeny ezért kérem mások véleményét is nem akarok otthagyni a saját hülyeségem miatt,mert képes vagyok a bolhából is elefántot csinálni. Amiket most leírok tényleg így történtek nem színezem ki őket.

1.Volt olyan,hogy több ülésen is mondtam neki,hogy nagyon félek elmenni vizsgázni,mert nagyon szorongok az emberektől erre a válasza az volt "értem" többször is és ennyi. Végül nem is mentem el vizsgázni és buktam 250ezret pedig a modulzárókat mind ötösre írtam és a tételeket is tudtam.(nyílván nem őt okolom ezért,de azért 1-2 jó szó vagy bátorítás jól esett volna)

2. Nem jött dolgozni,de nem szólt előtte és utána 5 hétig nem is keresett teljesen elfelejtett úgyhogy már 5 éve a páciense vagyok és minden hétfőn 10 órára járok hozzá. Onnan jutottam eszébe,hogy a pszichiáterem rá kérdezett tőle hogy miújság velem. Én nem tudtam őt keresni,mert se telefonszámot se emailt nem adott meg. Bemenni meg nem mentem,mert azt hittem direkt nem keres.

3. Amikor az öngyilkos gondolataimról beszéltem neki és arról,hogy állandóan magam vagdosom,mert másképp nem tudom kezelni az indulataim csak annyit mondott "értem" és mindig ahányszor ezt mondtam neki csak ennyit mondott.

4. Nem mertem világosban zuhanyozni mert annyira gyűlöltem a testem egy barátom megjegyzései miatt erre csak annyit mondott "majd elmúlik"

5. Meséltem neki,hogy napi 10 frontint szedek,mert másképp nem bírom erre azt mondta "annyi frontin még nem is sok csak többet ne szedjen"

6. Nagyon elfajult nálam a szorongás olyanokat hittem,hogy az emberek megakarnak ölni mindenki engem figyel mindenki összejátszik a hátam mögött. Folyamatosan azt mondta neki,hogy ő sem létezik csak képzelem. Elküldött pszichiaterhez majd mondta ő beszél vele,mert tudja én nem tudok annyira szorongok. Elmentem az orvoshoz kiderült nem beszélt vele és hónapon óta nem írt rólam semmit majd kért tőle az orvos szakvéleményt amit ő 3 mondatban letudott majd a doki újat kért,mert hogy ezzel mit kezdjen.

Most meg folyamatosan azt mondogatja a pszichiáternek,hogy mennyivel jobban vagyok.

Volt amikor az időpontomra rá írt egy másik embert és velem csak nem viccelek 5 percet beszélt majd elzavart,hogy 2 hét múlva vár.

Egyszer sírtam a rendelőjében,hogy megakarok halni utána mondja nekem,hogy 1 hónap múlva tudok jönni úgyhogy az előttem lévő 1 hét múlva kapott időpontot annak ellenére,hogy végig nevették az ülést és egymásnak meséltek viccek sztorikat(minden kihallatszik amit bent mondanak)

Olyan is volt,hogy engem hazaküldött mivel az utánam lévőnek most nagyobb szüksége van a segítségre mint nekem.

Meséltem neki problémám van az evéssel mostanában félek bizonyos ételeket megenni,mert félek tőlük válasza "értem"

Meséltem azt is hogy az alkoholista apám gyerekkrom óta alkohollal itatott. És folyton azzal fenyegetett engem hogy megöl. Válasza az volt "másnak a szülei is veszekedtek otthon mégsem lettek ilyenek". Többször elküldött idő előtt, mert most éppen egy magán páciense hívja.


Ne haragudjatok,hogy hosszú lett és még millió esett volt,de most nem jutnak eszembe. Azért nem akarom otthagyni,mert állami magánt nem tudok fizetni és csak ő az egyetlen ember az életemben aki beszél velem hetente 15-20percet. Nem tudom mi legyen vannak jó üléseink is,de inkább rosszak és mindig sírva jövök el,hogy a pszichológusomat se érdeklem akinek az lenne a dolga,hogy legalább megjátsza az érdeklődést. 1-2 jó szó is sokat segítene nekem,de azt se kapom meg. Ha tőle elmegyek nem lesz senki akivel tudnék beszélgetni,de így se jó,hogy összetörök ülések után



ápr. 23. 22:01
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Elnézést az elírások miatt kijavította a telefonom és nem vettem észre
ápr. 23. 22:04
 2/18 A kérdező kommentje:
Ja azt is mondtam neki,hogy félek aludni,mert félek benne maradok az álmomban és nem tudok felébredni válasza: "értem ez ijesztőnek hangzik" Meséltem neki a tűztól való félelmem hogy rettegek tőle aludni se adok amiatt se mert félek mikor gyullad ki a lakás. "Attól én is félek,de nem ennyire"
ápr. 23. 22:08
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Van masik személy is államiban, nem egyedül dolgoznak, kérhetsz másikat. Kiborít amit írsz. Az én terapeutám nem ilyen; bár nekem nincs sulyos állapotom, 3 hetente beszélünk. Én is szedtem Scippat szorongásra. Azóta csak PMSkor van, nem szedem már, hatott a terápia, 1,5 év után letehettem a gyógyszert. Szóval megérdemelsz egy jobb pszichológust államiban is!
ápr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Mi már 15 gyógyszerrel próbálkoztunk szorongásra és még csak 23 éves vagyok. Amikor nagy ritkán van hozzám pár kedves szava akkor érzem,hogy jobban vagyok és 1 hétig biztosan. Alig várom következő hetet,hogy beszéljünk,de aztán megint csak az "aha" "értem" "hát igen ez nem kellemes"
ápr. 23. 22:22
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vàlts,ez nem állapot
ápr. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezt is kirúgnám a pibe! Próbálj meg mást keresni, nem tűnik túl kompetensnek a pszichomókusod.
ápr. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennek nincs végzettsége es iszonyat közömbös irántad! Ez nem szakember, aki végig unja az egészet amíg beszélsz es vakkant egy egy fél szót, hogy lásd, hogy ébren van még!
ápr. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Es tiszteletlen is veled, érzéketlen a problémáid iránt, tehat mikor legnagyobb gondod van, cserbenhagy.

Mi kell még több?

Plusz, hogy a terapia rosszabbította az elmeállapotod, letört vagy utána, sűrgősen hagyd abba!

ápr. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%

Ez a “terápia” elmélyíti a traumáid, es rosszat tesz! Mi az hogy masokat is vertek a szülei es megsem lettek ilyenek! Hogy enged meg magának ilyet egy szakember, hogy így faszra vegyen es hibáztasson is a téged ért borzalmakért.

Ilyen milyen lettél? Ezt hogy érti?

Borzasztó!

Ha nő akkor lehet hogy irigy rád, mert fiatal vagy szep, de mindenkeppen ezt a posztot öszzeköttetéssel kapta , ha nő, ha ferfi! Párttagsági érdem miatt. Mocsadek tetű

ápr. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat sokat segítenek tényleg! Amúgy tényleg unja a velem lévő beszélgetést volt már,hogy becsukta a szemét pár percre és nem az én bajomon gondolkozott éppen. Fáj otthagyni,mert tényleg az egyetlen akivel beszélek,de tudon mégse jó ez így:( Azért örülök nem csak én vagyok ezen a véleményen
ápr. 23. 22:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!