Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet ilyen kis mennyiségtől...

Lehet ilyen kis mennyiségtől (alkohol) megvonási tünetem?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy buta kérdés de 3 napja folyamatosan kb egy pohár bort megittam (anyámtól loptam, 17 vagyok) lesz megvonási tünetem?

Holnap anyum nem fog dolgozni és addig ittam a borát amíg nem volt otthon mert melózott. És mivel holnap meg holnapután otthon lesz ezért nem fogok tudni inni többet.

Ha lesz bármi megvonási tünetem akkor mire számítsak? Mentális sz*rokra mint pl ingerlékenység vagy ilyesmi?

Köszi a válaszokat!



ápr. 24. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennyitől megvonási tüneted nem lesz, viszont tuti észre fogja venni és idegeskedhetsz.
ápr. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem fogok idegeskedni majd azt mondom, hogy azért tettem mert ehhez volt kedvem (mindig ezt mondom anyámnak ha vmi rosszat teszek, már hozzászokott)😂

De köszi a választ!

ápr. 24. 18:28
 3/4 Phoney ***** válasza:
38%

Kizárt, napi 1 pohár bortól 30 év után sem.


Ha mentálisan egészséges vagy, akkor semmilyen egyéb tünetre sem kell számítani attól, hogy 3 napon át megittál 1-1 pohárral. Legalábbis ha nem kattogsz rajta, hogy vajon mi lesz.

ápr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 értem köszi szépen!
ápr. 24. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!