Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha egy pszichiáterről 129...

Ha egy pszichiáterről 129 pozitív visszajelzés van, az ugye nem lehet rossz?

Figyelt kérdés
Még sosem voltam pszichiáternél, de érzem hogy el kellene kezdenem egy pszichoterápiát, szorongás és pánik miatt. Mindenképp magánhoz szeretnék menni, csak nehéz jó szakembert találni. És nem akarom feleslegesen pazarolni a pénzemet, mert azért ez elég drága mulatság, mármint nem sajnálom magamtól, de úgy vagyok vele, hogy ha már kifizetek több százezer forintot, annak legyen haszna.

ápr. 24. 22:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

én csak pszichológushoz járok, de vele szokott lenni online is órám, mert az órarendem miatt így kényelmes. Nem annyira gáz. Nyilván van egy hangulata élőben, de szerintem nem ez a legnagyobb akadály, és igazából könnyű hozzászokni.

Viszont tényleg azt tudom tanácsolni, hogy mielőbb írj pszichiáternek, mert csak tovább fokozódhat a szorongásod, ha nem tudnak rögtön időpontot adni!!

ápr. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!